YAYIN AKIŞI
  • 00:45
    Winners And Losers
    Winners And Losers
    Saat: 00:45 - 01:25 (40 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Lise arkadaşı olan ve yıllar sonra bir araya gelen dört genç kadının dünyası lotodan kazandıkları ikramiyeyle değişir.
  • 01:25
    Dexter
    Dexter
    Saat: 01:25 - 03:10 (105 dakika)
    Tür: (Gerilim, Suç)
    Özet: Televizyonun en iyi 'kötü adamı' Dexter'la tanışın ve karanlık düşlerine şahit olun...
  • 03:10
    The Wire
    The Wire
    Saat: 03:10 - 05:10 (120 dakika)
    Tür: (Polisiye, Dram)
    Özet: Uyuşturucu, polis ve politika üçgenindeki gerilim...
  • 05:10
    Web Therapy
    Web Therapy
    Saat: 05:10 - 05:40 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Fiona Wallice bilgisayar ekranından hastalarına şifa dağıtmaya çalışır.
  • 05:40
    It's Always Sunny in Philadelphia
    It's Always Sunny in Philadelphia
    Saat: 05:40 - 06:00 (20 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Ahlak kurallarını takmayan 30’lı yaşlarda dört insan ve onlardan daha edepsiz bir ebeveyn...
  • 06:00
    Winners And Losers
    Winners And Losers
    Saat: 06:00 - 07:20 (80 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Lise arkadaşı olan ve yıllar sonra bir araya gelen dört genç kadının dünyası lotodan kazandıkları ikramiyeyle değişir.
  • 07:20
    Zor İşler
    Zor İşler
    Saat: 07:20 - 08:00 (40 dakika)
    Tür: (Reality)
    Özet: Dışarıdan kolay görünen mesleklerin iç yüzü...
  • 08:00
    Winners And Losers
    Winners And Losers
    Saat: 08:00 - 09:45 (105 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Lise arkadaşı olan ve yıllar sonra bir araya gelen dört genç kadının dünyası lotodan kazandıkları ikramiyeyle değişir.
  • 09:45
    Makam Farkı
    Makam Farkı
    Saat: 09:45 - 10:30 (45 dakika)
    Tür: (Müzik Programı)
    Özet: Mehmet Barlas ve Oğuz Haksever ile müziğe yolculuk...
  • 10:30
    Zor İşler
    Zor İşler
    Saat: 10:30 - 11:30 (60 dakika)
    Tür: (Reality)
    Özet: Dışarıdan kolay görünen mesleklerin iç yüzü...
  • 11:30
    Vedat Milor ile Tadı Damağımda
    Vedat Milor ile Tadı Damağımda
    Saat: 11:30 - 13:00 (90 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Gurme Vedat Milor, farklı lezzetleri keşfetmek için geziyor.
  • 13:00
    Suburgatory
    Suburgatory
    Saat: 13:00 - 13:30 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Şehirli bir baba ve kızının, Chatswin adlı bir zengin kasabasında kendilerine yeni bir hayat kurma çabalarının öyküsü...
  • 13:30
    Suburgatory
    Suburgatory
    Saat: 13:30 - 14:00 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Şehirli bir baba ve kızının, Chatswin adlı bir zengin kasabasında kendilerine yeni bir hayat kurma çabalarının öyküsü...
  • 14:00
    The Big Bang Theory
    The Big Bang Theory
    Saat: 14:00 - 14:30 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: En büyük zevkleri kuantum fiziği olan üstün zekalı iki arkadaş, güzel bir kızla karşılaşınca olanlar olur.
  • 14:30
    The Big Bang Theory
    The Big Bang Theory
    Saat: 14:30 - 15:00 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: En büyük zevkleri kuantum fiziği olan üstün zekalı iki arkadaş, güzel bir kızla karşılaşınca olanlar olur.
  • 15:00
    Winners And Losers
    Winners And Losers
    Saat: 15:00 - 17:00 (120 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Lise arkadaşı olan ve yıllar sonra bir araya gelen dört genç kadının dünyası lotodan kazandıkları ikramiyeyle değişir.
  • 17:00
    The Simpsons
    The Simpsons
    Saat: 17:00 - 17:30 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Beş kişilik Simpsons ailesinin birbirinden komik ve heyecan verici maceraları...
  • 17:30
    The Simpsons
    The Simpsons
    Saat: 17:30 - 18:00 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Beş kişilik Simpsons ailesinin birbirinden komik ve heyecan verici maceraları...
  • 18:00
    Hot in Cleveland
    Hot in Cleveland
    Saat: 18:00 - 18:30 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Los Angeles’lı üç kadının aynı anda hem sıradan hem de sıra dışı bir kent olan Cleveland’a uzanan komik macerası...
  • 18:30
    Hot in Cleveland
    Hot in Cleveland
    Saat: 18:30 - 18:55 (25 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Los Angeles’lı üç kadının aynı anda hem sıradan hem de sıra dışı bir kent olan Cleveland’a uzanan komik macerası...
  • 18:55
    Suç Bilimi
    Suç Bilimi
    Saat: 18:55 - 20:00 (65 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Adli Tıp'ın büyüleyici dünyası!
  • 20:00
    Web Therapy
    Web Therapy
    Saat: 20:00 - 20:35 (35 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Fiona Wallice bilgisayar ekranından hastalarına şifa dağıtmaya çalışır.
  • 20:35
    It's Always Sunny in Philadelphia
    It's Always Sunny in Philadelphia
    Saat: 20:35 - 21:00 (25 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Ahlak kurallarını takmayan 30’lı yaşlarda dört insan ve onlardan daha edepsiz bir ebeveyn...
  • 21:00
    Black Sails
    Black Sails
    Saat: 21:00 - 22:00 (60 dakika)
    Tür: (Macera, Dram)
    Özet: Kaptan Flint’in, tek başına hükmetmek istediği büyük suç kenti Nassau’daki taht kavgaları...
  • 22:00
    Hannibal
    Hannibal
    Saat: 22:00 - 23:00 (60 dakika)
    Tür: (Dram, Korku)
    Özet: Özel dedektif Will Graham ile adli psikiyatrist Doktor Hannibal Lecter’ın tanışma ve birlikte çalışma hikayesi...
  • 23:00
    Web Therapy
    Web Therapy
    Saat: 23:00 - 23:30 (30 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Fiona Wallice bilgisayar ekranından hastalarına şifa dağıtmaya çalışır.
  • 23:30
    South Park
    South Park
    Saat: 23:30 - 00:00 (30 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Büyümekte olan dört çocuğun; Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’nin gözünden dünya...