YAYIN AKIŞI
  • 01:00
    Güllerin Savaşı
    Güllerin Savaşı
    Saat: 01:00 - 02:30 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Hayatının zirvesinde olan Gülfem ile hayallerine giden yolun henüz başında olan Gülru’nun aşkla ve savaşla imtihanı...
  • 02:30
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
    Saat: 02:30 - 03:30 (60 dakika)
    Tür: (Tiyatro)
    Özet: BKM Mutfak oyuncularından kahkaha dolu skeçler...
  • 03:30
    Katil Farelerin Dönüşü
    Katil Farelerin Dönüşü
    Saat: 03:30 - 05:00 (90 dakika)
    Tür: (Korku)
    Özet: Katil fareler yeniden iş başında!
  • 05:00
    Müzik Arası
    Müzik Arası
    Saat: 05:00 - 06:00 (60 dakika)
    Tür: (Müzik Programı)
    Özet: Sevilen sanatçıların video klipleri ekrana geliyor.
  • 06:00
    Geniş Aile
    Geniş Aile
    Saat: 06:00 - 07:00 (60 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Kalabalığı, curcunası, dertleri, ardı arkası kesilmeyen komik olayları ile görebileceğiniz en Geniş Aile...
  • 07:00
    İrfan Değirmenci ile Günaydın
    İrfan Değirmenci ile Günaydın
    Saat: 07:00 - 09:30 (150 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Sabahın ilk gelişmeleri ve geceden kalanlar Günaydın'da...
  • 09:30
    Alın Yazım
    Alın Yazım
    Saat: 09:30 - 11:00 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Delicesine sevdalar, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırslarla örülü sürükleyici bir hikaye...
  • 11:00
    Ulan İstanbul
    Ulan İstanbul
    Saat: 11:00 - 13:00 (120 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır.
  • 13:00
    Gün Arası
    Gün Arası
    Saat: 13:00 - 13:30 (30 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Türkiye gündeminden gün ortasında yaşanan gelişmeler sıcağı sıcağına ekrana geliyor.
  • 13:30
    Cümbür Cemaat
    Cümbür Cemaat
    Saat: 13:30 - 15:00 (90 dakika)
    Tür: (Yarışma)
    Özet: Toplam 5 etaptan oluşan yarışmanın sonunda, en yüksek puanı alan çift, büyük ödülün de sahibi oluyor.
  • 15:00
    Evim Şahane
    Evim Şahane
    Saat: 15:00 - 17:00 (120 dakika)
    Tür: (Ev & Dekorasyon)
    Özet: Mimar Selim Yuhay ve ekibi, üç günde ve hiçbir ücret almadan hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
  • 17:00
    Urfalıyam Ezelden
    Urfalıyam Ezelden
    Saat: 17:00 - 18:50 (110 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Cemal; bir yanda abisinin emaneti Selva, bir yanda gönlünü kaptırdığı Ceylan arasında savrulup duracaktır...
  • 18:50
    Koca Kafalar
    Koca Kafalar
    Saat: 18:50 - 19:00 (10 dakika)
    Tür: (Eğlence Programı)
    Özet: Koca Kafalar, gündemi mizahi yorumlarıyla süsleyerek haber bülteni sunuyorlar.
  • 19:00
    Kanal D Ana Haber
    Kanal D Ana Haber
    Saat: 19:00 - 20:00 (60 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Türkiye'de ve dünyada yaşanan gelişmeler, son dakika haberleri...
  • 20:00
    Arka Sokaklar
    Arka Sokaklar
    Saat: 20:00 - 23:15 (195 dakika)
    Tür: (Polisiye, Macera)
    Özet: İstanbul'da mücadele veren polislerin serüvenleri...
  • 23:15
    Dizi
    Dizi
    Saat: 23:15 - 02:30 (195 dakika)
    Tür:
    Özet: