YAYIN AKIŞI
  • 02:00
    Öteki Dünyadan
    Öteki Dünyadan
    Saat: 02:00 - 03:30 (90 dakika)
    Tür: (Gerilim, Korku)
    Özet: Büyükannesinden kalan eve yerleşen genç kadın, kısa bir süre sonra evde yalnız olmadığını farkedecektir.
  • 03:30
    Üzgünüm ama Seni Seviyorum
    Üzgünüm ama Seni Seviyorum
    Saat: 03:30 - 05:00 (90 dakika)
    Tür: (Romantik, Komedi)
    Özet: Gerçek aşk, hiç beklemediği bir anda, ciddi, yakışıklı ve başarılı biri olan Alex'in hayatına giriverir.
  • 05:00
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
    Saat: 05:00 - 06:00 (60 dakika)
    Tür: (Tiyatro)
    Özet: BKM Mutfak oyuncularından kahkaha dolu skeçler...
  • 06:00
    Akasya Durağı
    Akasya Durağı
    Saat: 06:00 - 06:45 (45 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Sevilen dizi tekrar bölümleriyle ekranda!
  • 06:45
    İrfan Değirmenci ile Günaydın
    İrfan Değirmenci ile Günaydın
    Saat: 06:45 - 09:30 (165 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Sabahın ilk gelişmeleri ve geceden kalanlar Günaydın'da...
  • 09:30
    Alın Yazım
    Alın Yazım
    Saat: 09:30 - 11:00 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Delicesine sevdalar, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırslarla örülü sürükleyici bir hikaye...
  • 11:00
    Aşk-ı Memnu
    Aşk-ı Memnu
    Saat: 11:00 - 12:30 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Masumiyet, ihanet bulutlarıyla gölgelendiğinde tutku ve aşk, sadakati terkeder.
  • 12:30
    Gün Arası
    Gün Arası
    Saat: 12:30 - 13:00 (30 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Türkiye gündeminden gün ortasında yaşanan gelişmeler sıcağı sıcağına ekrana geliyor.
  • 13:00
    Ben Bilmem Eşim Bilir
    Ben Bilmem Eşim Bilir
    Saat: 13:00 - 15:45 (165 dakika)
    Tür: (Yarışma)
    Özet: Ailece izleyebileceğiniz, keyif dolu bir yarışma!
  • 15:45
    Evim Şahane
    Evim Şahane
    Saat: 15:45 - 17:15 (90 dakika)
    Tür: (Ev & Dekorasyon)
    Özet: Mimar Selim Yuhay ve ekibi, üç günde ve hiçbir ücret almadan hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
  • 17:15
    Arka Sokaklar
    Arka Sokaklar
    Saat: 17:15 - 18:50 (95 dakika)
    Tür: (Aksiyon)
    Özet: İstanbul'da mücadele veren polislerin serüvenleri...
  • 18:50
    Koca Kafalar
    Koca Kafalar
    Saat: 18:50 - 19:00 (10 dakika)
    Tür: (Eğlence Programı)
    Özet: Koca Kafalar, gündemi mizahi yorumlarıyla süsleyerek haber bülteni sunuyorlar.
  • 19:00
    Cüneyt Özdemir ile Kanal D Ana Haber
    Cüneyt Özdemir ile Kanal D Ana Haber
    Saat: 19:00 - 20:00 (60 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Türkiye'de ve dünyada yaşanan gelişmeler, son dakika haberleri...
  • 20:00
    Ulan İstanbul
    Ulan İstanbul
    Saat: 20:00 - 23:15 (195 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır.
  • 23:15
    Poyraz Karayel
    Poyraz Karayel
    Saat: 23:15 - 01:00 (105 dakika)
    Tür: (Macera, Dram)
    Özet: Bu dünyada, bütün aşklar imkansız, bütün dostluklar zorlu, bütün düşmanlıklar acımasız!