YAYIN AKIŞI
  • 00:30
    Ölüm Meleği
    Ölüm Meleği
    Saat: 00:30 - 02:00 (90 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Suç,Dram)
    Özet: Bavul ticareti yapan kaçakçıların izinde...
  • 02:00
    Yeter
    Yeter
    Saat: 02:00 - 03:40 (100 dakika)
    Tür: (Dram, Gerilim)
    Özet: Rüya gibi bir evliliğin ardından kocası tarafından şiddete maruz kalan Slim'in hikayesi...
  • 03:40
    Gagguk
    Gagguk
    Saat: 03:40 - 04:45 (65 dakika)
    Tür: (Eğlence Programı)
    Özet: Yüzünüzde kocaman gülücükler açtıracak komedi programı Gagguk, Aydan Önder'in sunumuyla ekrana geliyor.
  • 04:45
    Dünyayı Geziyorum
    Dünyayı Geziyorum
    Saat: 04:45 - 06:00 (75 dakika)
    Tür: (Gezi)
    Özet: Özlem Tunca, dünyayı dolaşıyor; izlenimlerini izleyicilerle paylaşıyor.
  • 06:00
    Haftanın Annesi
    Haftanın Annesi
    Saat: 06:00 - 07:00 (60 dakika)
    Tür: (Yarışma)
    Özet: Dört annenin bir hafta boyunca ter döktüğü yarışmanın ödülü 10.000 lira...
  • 07:00
    Her Sabah
    Her Sabah
    Saat: 07:00 - 08:45 (105 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Gecenin en sıcak gelişmeleri ile yeni günün gündemi...
  • 08:45
    2. Sayfa
    2. Sayfa
    Saat: 08:45 - 10:30 (105 dakika)
    Tür: (Magazin)
    Özet: Magazin dünyasından ünlü konuklarla keyifli sohbetler gerçekleştiriliyor.
  • 10:30
    Dilara Koçak ile Sağlıklı Yaşam
    Dilara Koçak ile Sağlıklı Yaşam
    Saat: 10:30 - 12:30 (120 dakika)
    Tür: (Sağlık Programı)
    Özet: Her gün iki doktorun konuk olduğu programda, seyircilere sağlıklı ve iyi yaşamın reçeteleri sunuluyor.
  • 12:30
    Öğle Haberleri
    Öğle Haberleri
    Saat: 12:30 - 12:50 (20 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Gündemdeki haberler, yorumlar ve tanıklarıyla ayrıntılı bir şekilde tartışılıyor.
  • 12:50
    Derya'nın Dünyası
    Derya'nın Dünyası
    Saat: 12:50 - 15:00 (130 dakika)
    Tür: (Kadın Programı)
    Özet: Derya Baykal; yaratıcılığa, vizyona, sanata ve tiyatroya pencere açıyor.
  • 15:00
    Elimin Lezzeti
    Elimin Lezzeti
    Saat: 15:00 - 16:45 (105 dakika)
    Tür: (Yarışma)
    Özet: Mutfaktaki hünerlerini sergileyen dört yarışmacı, haftanın birincisi olmak için ter döküyor.
  • 16:45
    İkinci Bahar
    İkinci Bahar
    Saat: 16:45 - 18:15 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Samatya'da bir kebapçı dükkanına sahip olan Ali Haydar'ın, çocuklarıyla ve Hanım'la yaşadıkları...
  • 18:15
    Ana Haber
    Ana Haber
    Saat: 18:15 - 19:30 (75 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler, Kanaltürk Ana Haber Bülteni'nde sunuluyor.
  • 19:30
    Spor Bülteni
    Spor Bülteni
    Saat: 19:30 - 19:45 (15 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Sporun her dalından son haberler, maçlardan özet görüntüler ve röportajlar ekranda...
  • 19:45
    Ip Man
    Ip Man
    Saat: 19:45 - 21:45 (120 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Biyografi,Dram)
    Özet: Kung fu kökenli savunma tekniği ustası Ip Man’in hayatına ışık tutuluyor.
  • 21:45
    Cadılar Zamanı
    Cadılar Zamanı
    Saat: 21:45 - 23:30 (105 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Macera,Fantastik)
    Özet: Cadılık yaparak hastalık yaydığı ileri sürülen bir kızı manastıra götüren iki arkadaşın şahit olduğu tuhaflıklar...
  • 23:30
    Milletin Abisi
    Milletin Abisi
    Saat: 23:30 - 01:00 (90 dakika)
    Tür: (Reality)
    Özet: Vatandaşların sorunları mercek altına alınıp, mağdurlarla ve konunun uzmanlarıyla değerlendiriliyor.