YAYIN AKIŞI
  • 01:00
    Çernobil'in Sırları
    Çernobil'in Sırları
    Saat: 01:00 - 02:20 (80 dakika)
    Tür: (Bilimkurgu, Gerilim)
    Özet: Avrupa tatili yapan bir turist kafilesinin Pripyat şehrinde yaşadığı korkunç olaylar...
  • 02:20
    The Walking Dead
    The Walking Dead
    Saat: 02:20 - 03:40 (80 dakika)
    Tür: (Korku)
    Özet: Bütün şehrin zombiler tarafından işgal edildiği bir ortamda ailesinin yaşamından endişe eden ve onları bulmaya çalışan bir polis...
  • 03:40
    Ekip
    Ekip
    Saat: 03:40 - 04:20 (40 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Dram)
    Özet: Amerikan Özel Kuvvetleri Delta Force'ta görev yapan bir grup üstün yetenekli, güvenilir ve cesur askerin hayatı...
  • 04:20
    Dünyayı Geziyorum
    Dünyayı Geziyorum
    Saat: 04:20 - 05:50 (90 dakika)
    Tür: (Gezi)
    Özet: Özlem Tunca, dünyayı dolaşıyor; izlenimlerini izleyicilerle paylaşıyor.
  • 05:50
    İkinci Bahar
    İkinci Bahar
    Saat: 05:50 - 07:00 (70 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Samatya'da bir kebapçı dükkanına sahip olan Ali Haydar'ın, çocuklarıyla ve Hanım'la yaşadıkları...
  • 07:00
    Gagguk
    Gagguk
    Saat: 07:00 - 08:30 (90 dakika)
    Tür: (Eğlence Programı)
    Özet: Yüzünüzde kocaman gülücükler açtıracak komedi programı Gagguk, Aydan Önder'in sunumuyla ekrana geliyor.
  • 08:30
    Burada Ne Yenir?
    Burada Ne Yenir?
    Saat: 08:30 - 09:30 (60 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Her hafta Türkiye’nin bir şehrine gidiliyor ve “Burada ne yenir?” sorusuna cevap aranıyor.
  • 09:30
    Dünyayı Geziyorum
    Dünyayı Geziyorum
    Saat: 09:30 - 10:30 (60 dakika)
    Tür: (Gezi)
    Özet: Özlem Tunca, dünyayı dolaşıyor; izlenimlerini izleyicilerle paylaşıyor.
  • 10:30
    Dizi Doktoru
    Dizi Doktoru
    Saat: 10:30 - 11:30 (60 dakika)
    Tür: (Magazin)
    Özet: Dizi dünyasının sırları, setlerde yaşananlar ve dizi kahramanlarının hayatları deşifre ediliyor.
  • 11:30
    Hafta Sonu
    Hafta Sonu
    Saat: 11:30 - 12:30 (60 dakika)
    Tür: (Sohbet)
    Özet: Yaşama dair birçok konuyla ilgili sohbetler...
  • 12:30
    Gürkan Şef İle Mangal Zamanı
    Gürkan Şef İle Mangal Zamanı
    Saat: 12:30 - 13:30 (60 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Et yemeklerinin ustası şef Gürkan Topçu, mangal başında ünlü konuklarını ağırlıyor.
  • 13:30
    Gagguk
    Gagguk
    Saat: 13:30 - 15:10 (100 dakika)
    Tür: (Eğlence Programı)
    Özet: Yüzünüzde kocaman gülücükler açtıracak komedi programı Gagguk, Aydan Önder'in sunumuyla ekrana geliyor.
  • 15:10
    Dolu Dolu Anadolu
    Dolu Dolu Anadolu
    Saat: 15:10 - 16:30 (80 dakika)
    Tür: (Gezi)
    Özet: Anadolu'nun kültürel ve tarihi zenginliklerinin izi sürülüyor.
  • 16:30
    Mekanik
    Mekanik
    Saat: 16:30 - 18:15 (105 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Suç)
    Özet: Bir yeraltı örgütünün üyesi olan ve görevlerini kusursuz bir şekilde yerine getiren Arthur'un yaşamı...
  • 18:15
    Ana Haber
    Ana Haber
    Saat: 18:15 - 19:00 (45 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler, Kanaltürk Ana Haber Bülteni'nde sunuluyor.
  • 19:00
    Ekip
    Ekip
    Saat: 19:00 - 20:00 (60 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Dram)
    Özet: Amerikan Özel Kuvvetleri Delta Force'ta görev yapan bir grup üstün yetenekli, güvenilir ve cesur askerin hayatı...
  • 20:00
    Godzilla
    Godzilla
    Saat: 20:00 - 22:40 (160 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Bilimkurgu)
    Özet: Sinema tarihinin en meşhur canavarlarından biri olan Godzilla, Japonya'dan Amerika'ya geliyor.
  • 22:40
    Kick Boks Gecesi
    Kick Boks Gecesi
    Saat: 22:40 - 01:10 (150 dakika)
    Tür: (Kick Boks)
    Özet: Sinan Erdem Arena'da gerçekleştirilen kick boks karşılaşmaları...