×
GÜNDEM
DÜNYA
BİGPARA
ANASAYFA
BORSA
DÖVİZ
ALTIN
VİOP&VARANT
ANALİZ
KOBİ
KRİPTO PARALAR
SPOR ARENA
ANASAYFA
FUTBOL
BASKETBOL
VOLEYBOL
E-SPOR
CANLI SKOR
KELEBEK
ANASAYFA
EKRANDA
HAYAT
SEYAHAT
STİL
MUCİZE LEZZETLER
YAŞAM
ANASAYFA
CUMARTESİ
PAZAR
LEZZETLİ HAYAT
SEYAHAT
YAZARLAR
ASTROLOJİ
TÜMÜ
EKONOMİ
TV REHBERİ
MAHMURE
HÜRRİYET AİLE
VİDEO
ASTROLOJİ
BULMACA
EN İYİ ON
DİZİ İZLE
CUMA
LEZİZZ
TEKNOLOJİ
FOTO GALERİ
RAMAZAN
KİTAP SANAT
HAVA DURUMU
AVRUPA
EĞİTİM
IK/YENİ EKONOMİ
SON DAKİKA
YEREL HABERLER
BİZE ULAŞIN
VERİ POLİTİKASI
E-bültenler
Günlük Egazete
© Copyright 2024 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Kullanım Koşulları
,
Gizlilik Politikası
,
İletişim
için bu linklerikullanabilirsiniz. Login olduğunuz taktirde kullanım koşullarınıve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
GÜNDEM
DÜNYA
BİGPARA
SPOR ARENA
KELEBEK
YAŞAM
YAZARLAR
GÜNÜN PROGRAMLARI
TÜM PROGRAMLAR
FRAGMANLAR
FOTO GALERİ
EUROSPORT 1 YAYIN AKIŞI
00:00
Freestyle Ski Dünya Kupası
Saat:
00:00 - 00:30 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Idre / İsveç (Tekrar)
00:30
Snooker: German Masters
Saat:
00:30 - 02:30 (120 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Final Berlin / Almanya (Tekrar)
02:30
Monumental Cobbles
Saat:
02:30 - 03:30 (60 dakika)
Tür:
Diğer
Özet:
Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
03:30
Freestyle Ski Dünya Kupası
Saat:
03:30 - 04:15 (45 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Idre / İsveç (Tekrar)
04:15
Snowboard Dünya Kupası
Saat:
04:15 - 05:00 (45 dakika)
Tür:
Snowboard
Özet:
Mont-Sainte-Anne / Kanada (Tekrar)
05:00
Bisiklet: Tour of Flanders
Saat:
05:00 - 06:30 (90 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Erkekler Belçika (Tekrar)
06:30
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
06:30 - 07:30 (60 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Kadınlar Super-G Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
07:30
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
07:30 - 08:30 (60 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Kadınlar İniş Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
08:30
Snooker: Galler Açık
Saat:
08:30 - 10:30 (120 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Final Newport / Galler (Tekrar)
10:30
Chasing Glory
Saat:
10:30 - 11:30 (60 dakika)
Tür:
Diğer
Özet:
Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
11:30
The Olympians
Saat:
11:30 - 11:40 (10 dakika)
Tür:
Diğer
Özet:
Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
11:40
Kayakla Atlama Dünya Kupası
Saat:
11:40 - 13:00 (80 dakika)
Tür:
Kayakla Atlama
Özet:
Erkekler Planica / Slovenya (Tekrar)
13:00
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
13:00 - 13:30 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Kadınlar Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
13:30
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
13:30 - 14:00 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Erkekler Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
14:00
Snooker: Galler Açık
Saat:
14:00 - 15:00 (60 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Final Newport / Galler (Tekrar)
15:00
Monumental Cobbles
Saat:
15:00 - 16:00 (60 dakika)
Tür:
Diğer
Özet:
Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
16:00
Bisiklet: Tour of Flanders
Saat:
16:00 - 19:00 (180 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Erkekler Belçika (Tekrar)
19:00
Bisiklet: Tour of Flanders
Saat:
19:00 - 20:00 (60 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Kadınlar Belçika (Tekrar)
20:00
Snooker: Galler Açık
Saat:
20:00 - 22:00 (120 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Final Newport / Galler (Tekrar)
22:00
Kayakla Atlama Dünya Kupası
Saat:
22:00 - 23:00 (60 dakika)
Tür:
Kayakla Atlama
Özet:
Erkekler Planica / Slovenya (Tekrar)
23:00
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
23:00 - 23:30 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Kadınlar Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
23:30
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
23:30 - 00:00 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Erkekler Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)