YAYIN AKIŞI
  • 01:00
    Beyaz Ana Haber
    Beyaz Ana Haber
    Saat: 01:00 - 01:45 (45 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Günün gelişmeleri ve yaşanan olaylar, Ana Haber Bülteni'nde ekrana geliyor.
  • 01:45
    Moderatör
    Moderatör
    Saat: 01:45 - 02:30 (45 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Haber, ekonomi, politika ve spor haberleri; hepsi bir arada!
  • 02:30
    Söylemezsem Olmaz
    Söylemezsem Olmaz
    Saat: 02:30 - 03:30 (60 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Keyifli sohbetler ve eğlenceli anlarla gününüzü neşelendirmeye hazır olun...
  • 03:30
    Yaprak Dökümü
    Yaprak Dökümü
    Saat: 03:30 - 05:00 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Orta sınıf bir memur ailesinin hüzünlü öyküsü.
  • 05:00
    Kuran-ı Kerim Cüz
    Kuran-ı Kerim Cüz
    Saat: 05:00 - 06:45 (105 dakika)
    Tür: (Dini Program)
    Özet: Kur'an-ı Kerim, çağımızın en önemli hafızlarının sesinden hayat buluyor.
  • 06:45
    Uyan Türkiyem
    Uyan Türkiyem
    Saat: 06:45 - 08:45 (120 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Türkiye ve dünyadan gelişmeler, günün ilk saatlerinde izleyiciye sunuluyor.
  • 08:45
    Söylemezsem Olmaz
    Söylemezsem Olmaz
    Saat: 08:45 - 11:00 (135 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Keyifli sohbetler ve eğlenceli anlarla gününüzü neşelendirmeye hazır olun...
  • 11:00
    Cedric
    Cedric
    Saat: 11:00 - 11:30 (30 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Sekiz yaşındaki Cedric'in geniş hayal dünyası ve dedesiyle yaşadığı maceralar...
  • 11:30
    İşin Aslı
    İşin Aslı
    Saat: 11:30 - 12:45 (75 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Yaşama dair her şeyin konuşulduğu sohbetler burada...
  • 12:45
    Nur Viral’le Bizim Soframız
    Nur Viral’le Bizim Soframız
    Saat: 12:45 - 14:00 (75 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Türkiye'ye özgü en farlı lezzetler bu programda...
  • 14:00
    Ebru Gediz ile Yeni Baştan
    Ebru Gediz ile Yeni Baştan
    Saat: 14:00 - 16:15 (135 dakika)
    Tür: (Reality)
    Özet: Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar...
  • 16:15
    Yarışmaya Geldik
    Yarışmaya Geldik
    Saat: 16:15 - 17:30 (75 dakika)
    Tür: (Yarışma)
    Özet: Eğlenirken yarışmaya, yarışırken kazanmaya ne dersiniz?
  • 17:30
    Erkan Tan Vakti
    Erkan Tan Vakti
    Saat: 17:30 - 18:00 (30 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Gece boyunca yaşanan gelişmeler ve en sıcak görüntüler ekranlarınıza geliyor.
  • 18:00
    RTÜK Belgesel
    RTÜK Belgesel
    Saat: 18:00 - 18:30 (30 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet:
  • 18:30
    Kurtlar Vadisi Pusu
    Kurtlar Vadisi Pusu
    Saat: 18:30 - 20:00 (90 dakika)
    Tür: (Aksiyon)
    Özet: Polat Alemdar ve arkadaşları küresel çeteye karşı mücadele veriyor.
  • 20:00
    RTÜK Belgesel
    RTÜK Belgesel
    Saat: 20:00 - 20:30 (30 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet:
  • 20:30
    Moderatör
    Moderatör
    Saat: 20:30 - 21:30 (60 dakika)
    Tür: (Haber Programı)
    Özet: Haber, ekonomi, politika ve spor haberleri; hepsi bir arada!
  • 21:30
    RTÜK Belgesel
    RTÜK Belgesel
    Saat: 21:30 - 21:40 (10 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet:
  • 21:40
    İşin Aslı
    İşin Aslı
    Saat: 21:40 - 23:00 (80 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Yaşama dair her şeyin konuşulduğu sohbetler burada...
  • 23:00
    Dinamit
    Dinamit
    Saat: 23:00 - 01:00 (120 dakika)
    Tür: (Politika)
    Özet: Fikirlerin çarpıştığı Dinamit, gündeme yön vermeyi hedefliyor.