YAYIN AKIŞI
  • 00:00
    Kaleydescop
    Kaleydescop
    Saat: 00:00 - 00:05 (5 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Çocuklarız huzur verici melodiler eşliğinde uyusun.
  • 00:05
    Captain Tsubasa
    Captain Tsubasa
    Saat: 00:05 - 03:00 (175 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Japon genç futbol takımının ve onun yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora'nın yaşadıkları...
  • 03:00
    Yıldız Köpekler
    Yıldız Köpekler
    Saat: 03:00 - 05:20 (140 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Dogstar isimli uzay gemisindeki köpeklerine ulaşmaya çalışan üç kardeşin uzay yolculuğu...
  • 05:20
    Yeşil Oba
    Yeşil Oba
    Saat: 05:20 - 06:25 (65 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şakayık Ailesi daha doğal bir hayat için Yeşil Oba'ya taşınıyor.
  • 06:25
    Oscar
    Oscar
    Saat: 06:25 - 06:55 (30 dakika)
    Tür: (Çizgi Film, Animasyon)
    Özet: Balonla dünyayı dolaşan Oscar'ın macera dolu öyküsü...
  • 06:55
    Caillou
    Caillou
    Saat: 06:55 - 08:05 (70 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Çocuklar, küçük Caillou ile beraber sorular soruyorlar.
  • 08:05
    Ella Bella
    Ella Bella
    Saat: 08:05 - 08:30 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet:
  • 08:30
    Pororo
    Pororo
    Saat: 08:30 - 09:10 (40 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük bir köyde yaşayan meraklı penguen Pororo ile arkadaşlarının birbirinden ilginç maceraları...
  • 09:10
    Çufçuflar Diyarı
    Çufçuflar Diyarı
    Saat: 09:10 - 09:55 (45 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Hareket etmeden duramayan afacan trenlerin serüvenleri...
  • 09:55
    Vroomiz
    Vroomiz
    Saat: 09:55 - 10:50 (55 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük hayvan arabaların maceralarına ortak olmaya ne dersin?
  • 10:50
    Caillou
    Caillou
    Saat: 10:50 - 11:20 (30 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Çocuklar, küçük Caillou ile beraber sorular soruyorlar.
  • 11:20
    Tayo
    Tayo
    Saat: 11:20 - 11:55 (35 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 11:55
    Arthur
    Arthur
    Saat: 11:55 - 12:20 (25 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Arthur ve arkadaşlarının eğlenceli maceraları...
  • 12:20
    Can
    Can
    Saat: 12:20 - 12:55 (35 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor.
  • 12:55
    Pororo
    Pororo
    Saat: 12:55 - 13:30 (35 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük bir köyde yaşayan meraklı penguen Pororo ile arkadaşlarının birbirinden ilginç maceraları...
  • 13:30
    Ella Bella
    Ella Bella
    Saat: 13:30 - 13:55 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet:
  • 13:55
    Vroomiz
    Vroomiz
    Saat: 13:55 - 14:30 (35 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük hayvan arabaların maceralarına ortak olmaya ne dersin?
  • 14:30
    Niloya
    Niloya
    Saat: 14:30 - 14:55 (25 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şirin bir kasabada ailesiyle yaşayan Niloya'nın öyküsü...
  • 14:55
    Caillou
    Caillou
    Saat: 14:55 - 15:50 (55 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Çocuklar, küçük Caillou ile beraber sorular soruyorlar.
  • 15:50
    Tayo
    Tayo
    Saat: 15:50 - 16:15 (25 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 16:15
    Tele Alışveriş
    Tele Alışveriş
    Saat: 16:15 - 16:45 (30 dakika)
    Tür: (Alışveriş)
    Özet: İzleyicilere, evlerinde ve gündelik hayatlarında işlerine yarayabilecek yeni ürünlerin tanıtımları yapılıyor.
  • 16:45
    Pororo
    Pororo
    Saat: 16:45 - 17:05 (20 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük bir köyde yaşayan meraklı penguen Pororo ile arkadaşlarının birbirinden ilginç maceraları...
  • 17:05
    Ella Bella
    Ella Bella
    Saat: 17:05 - 17:20 (15 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet:
  • 17:20
    Niloya
    Niloya
    Saat: 17:20 - 17:50 (30 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şirin bir kasabada ailesiyle yaşayan Niloya'nın öyküsü...
  • 17:50
    Vroomiz
    Vroomiz
    Saat: 17:50 - 18:25 (35 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük hayvan arabaların maceralarına ortak olmaya ne dersin?
  • 18:25
    Can
    Can
    Saat: 18:25 - 18:50 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor.
  • 18:50
    Bali
    Bali
    Saat: 18:50 - 19:15 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon, Çizgi Film)
    Özet: Bali, her bölümde birbirinden ilginç serüvenler yaşıyor.
  • 19:15
    Tele Alışveriş
    Tele Alışveriş
    Saat: 19:15 - 19:45 (30 dakika)
    Tür: (Alışveriş)
    Özet: İzleyicilere, evlerinde ve gündelik hayatlarında işlerine yarayabilecek yeni ürünlerin tanıtımları yapılıyor.
  • 19:45
    Caillou
    Caillou
    Saat: 19:45 - 20:25 (40 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Çocuklar, küçük Caillou ile beraber sorular soruyorlar.
  • 20:25
    Ella Bella
    Ella Bella
    Saat: 20:25 - 20:50 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet:
  • 20:50
    Tayo
    Tayo
    Saat: 20:50 - 21:15 (25 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 21:15
    Can
    Can
    Saat: 21:15 - 21:35 (20 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor.
  • 21:35
    Niloya
    Niloya
    Saat: 21:35 - 21:45 (10 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şirin bir kasabada ailesiyle yaşayan Niloya'nın öyküsü...
  • 21:45
    Rita ve Benekli
    Rita ve Benekli
    Saat: 21:45 - 21:55 (10 dakika)
    Tür: (Animasyon, Çizgi Film)
    Özet: Rita ve Benekli, tembel ve umursamaz bir köpek ile küçük bir kızın neşeli hikayesi...
  • 21:55
    Uçan Balon
    Uçan Balon
    Saat: 21:55 - 22:00 (5 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Uçan Balon’da yumurcaklar içlerinden geldiği gibi konuşurlar.
  • 22:00
    Çufçuflar Diyarı
    Çufçuflar Diyarı
    Saat: 22:00 - 22:20 (20 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Hareket etmeden duramayan afacan trenlerin serüvenleri...
  • 22:20
    Oscar
    Oscar
    Saat: 22:20 - 22:40 (20 dakika)
    Tür: (Çizgi Film, Animasyon)
    Özet: Balonla dünyayı dolaşan Oscar'ın macera dolu öyküsü...
  • 22:40
    İşte Buldum
    İşte Buldum
    Saat: 22:40 - 22:50 (10 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Klasikleşmiş, sevilen çizgi filmler küçük izleyicileriyle buluşuyor.
  • 22:50
    Konuşan Orman
    Konuşan Orman
    Saat: 22:50 - 22:55 (5 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Ormanda yaşayan canlıları yakından tanımaya ne dersiniz?
  • 22:55
    Zoboomafoo
    Zoboomafoo
    Saat: 22:55 - 23:20 (25 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Hayvanlar alemini çocukların anlayabileceği dille tanıtan bir belgesel.
  • 23:20
    Konuşan Orman
    Konuşan Orman
    Saat: 23:20 - 23:25 (5 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Ormanda yaşayan canlıları yakından tanımaya ne dersiniz?
  • 23:25
    Tele Alışveriş
    Tele Alışveriş
    Saat: 23:25 - 23:55 (30 dakika)
    Tür: (Alışveriş)
    Özet: İzleyicilere, evlerinde ve gündelik hayatlarında işlerine yarayabilecek yeni ürünlerin tanıtımları yapılıyor.
  • 23:55
    Kaleydescop
    Kaleydescop
    Saat: 23:55 - 00:00 (5 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Çocuklarız huzur verici melodiler eşliğinde uyusun.