YAYIN AKIŞI
  • 00:00
    Kaleydescop
    Kaleydescop
    Saat: 00:00 - 00:05 (5 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Çocuklarız huzur verici melodiler eşliğinde uyusun.
  • 00:05
    Captain Tsubasa
    Captain Tsubasa
    Saat: 00:05 - 03:00 (175 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Japon genç futbol takımının ve onun yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora'nın yaşadıkları...
  • 03:00
    Arthur
    Arthur
    Saat: 03:00 - 05:40 (160 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Arthur ve arkadaşlarının eğlenceli maceraları...
  • 05:40
    Yeşil Oba
    Yeşil Oba
    Saat: 05:40 - 06:30 (50 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şakayık Ailesi daha doğal bir hayat için Yeşil Oba'ya taşınıyor.
  • 06:30
    Oscar
    Oscar
    Saat: 06:30 - 06:55 (25 dakika)
    Tür: (Çizgi Film, Animasyon)
    Özet: Balonla dünyayı dolaşan Oscar'ın macera dolu öyküsü...
  • 06:55
    Vroomiz
    Vroomiz
    Saat: 06:55 - 07:45 (50 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük hayvan arabaların maceralarına ortak olmaya ne dersin?
  • 07:45
    Tayo
    Tayo
    Saat: 07:45 - 08:10 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Sevimli otobüs Tayo'nun maceraları...
  • 08:10
    Küçümenler
    Küçümenler
    Saat: 08:10 - 08:40 (30 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Aynı kasabada yaşayan Küçümenler'in birbirinden eğlenceli maceraları...
  • 08:40
    Pororo
    Pororo
    Saat: 08:40 - 09:10 (30 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük bir köyde yaşayan meraklı penguen Pororo ile arkadaşlarının birbirinden ilginç maceraları...
  • 09:10
    Çufçuflar Diyarı
    Çufçuflar Diyarı
    Saat: 09:10 - 09:55 (45 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Hareket etmeden duramayan afacan trenlerin serüvenleri...
  • 09:55
    Uzun Kuyruk Marsupilami
    Uzun Kuyruk Marsupilami
    Saat: 09:55 - 10:50 (55 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Ailesini kötü kalpli avcıdan korumaya çalışan Marsupilami'nin maceraları...
  • 10:50
    Caillou
    Caillou
    Saat: 10:50 - 11:20 (30 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Çocuklar, küçük Caillou ile beraber sorular soruyorlar.
  • 11:20
    Ela
    Ela
    Saat: 11:20 - 11:55 (35 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Sevimli fil Ella ile arkadaşlarının eğlenceli maceraları...
  • 11:55
    Niloya
    Niloya
    Saat: 11:55 - 12:20 (25 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şirin bir kasabada ailesiyle yaşayan Niloya'nın öyküsü...
  • 12:20
    Can
    Can
    Saat: 12:20 - 12:55 (35 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor.
  • 12:55
    Pororo
    Pororo
    Saat: 12:55 - 13:40 (45 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük bir köyde yaşayan meraklı penguen Pororo ile arkadaşlarının birbirinden ilginç maceraları...
  • 13:40
    Uzun Kuyruk Marsupilami
    Uzun Kuyruk Marsupilami
    Saat: 13:40 - 14:30 (50 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Ailesini kötü kalpli avcıdan korumaya çalışan Marsupilami'nin maceraları...
  • 14:30
    Niloya
    Niloya
    Saat: 14:30 - 14:55 (25 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şirin bir kasabada ailesiyle yaşayan Niloya'nın öyküsü...
  • 14:55
    Caillou
    Caillou
    Saat: 14:55 - 15:30 (35 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Çocuklar, küçük Caillou ile beraber sorular soruyorlar.
  • 15:30
    Tayo
    Tayo
    Saat: 15:30 - 16:05 (35 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Sevimli otobüs Tayo'nun maceraları...
  • 16:05
    Ella Bella
    Ella Bella
    Saat: 16:05 - 16:30 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Ella Bella ve arkadaşlarının birbirinden eğlenceli maceraları...
  • 16:30
    Tele Alışveriş
    Tele Alışveriş
    Saat: 16:30 - 16:55 (25 dakika)
    Tür: (Alışveriş)
    Özet: İzleyicilere, evlerinde ve gündelik hayatlarında işlerine yarayabilecek yeni ürünlerin tanıtımları yapılıyor.
  • 16:55
    Uzun Kuyruk Marsupilami
    Uzun Kuyruk Marsupilami
    Saat: 16:55 - 17:55 (60 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Ailesini kötü kalpli avcıdan korumaya çalışan Marsupilami'nin maceraları...
  • 17:55
    Can
    Can
    Saat: 17:55 - 18:10 (15 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor.
  • 18:10
    Mimi
    Mimi
    Saat: 18:10 - 18:40 (30 dakika)
    Tür: (Çizgi Film, Animasyon)
    Özet: Küçük Mimi ve arkadaşlarının birbirinden eğlenceli maceraları...
  • 18:40
    Vroomiz
    Vroomiz
    Saat: 18:40 - 19:05 (25 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük hayvan arabaların maceralarına ortak olmaya ne dersin?
  • 19:05
    Bay Becerikli'nin Kamyonu
    Bay Becerikli'nin Kamyonu
    Saat: 19:05 - 19:30 (25 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Bay Becerikli, çocuklarla birlikte birbirinden ilginç elişi çalışmaları yapıyor.
  • 19:30
    Tele Alışveriş
    Tele Alışveriş
    Saat: 19:30 - 19:55 (25 dakika)
    Tür: (Alışveriş)
    Özet: İzleyicilere, evlerinde ve gündelik hayatlarında işlerine yarayabilecek yeni ürünlerin tanıtımları yapılıyor.
  • 19:55
    Pororo
    Pororo
    Saat: 19:55 - 20:15 (20 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Küçük bir köyde yaşayan meraklı penguen Pororo ile arkadaşlarının birbirinden ilginç maceraları...
  • 20:15
    Pocoyo
    Pocoyo
    Saat: 20:15 - 20:30 (15 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Miniklere hayatın detaylarını neşeli, çok renkli ve çok sesli sunan Pocoyo'nun birbirinden güzel maceraları...
  • 20:30
    Conni
    Conni
    Saat: 20:30 - 20:55 (25 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Küçük Conni her gün birbirinden eğlenceli maceralar yaşıyor.
  • 20:55
    Niloya
    Niloya
    Saat: 20:55 - 21:10 (15 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Şirin bir kasabada ailesiyle yaşayan Niloya'nın öyküsü...
  • 21:10
    Can
    Can
    Saat: 21:10 - 21:25 (15 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor.
  • 21:25
    Küçümenler
    Küçümenler
    Saat: 21:25 - 21:45 (20 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Aynı kasabada yaşayan Küçümenler'in birbirinden eğlenceli maceraları...
  • 21:45
    Uçan Balon
    Uçan Balon
    Saat: 21:45 - 21:55 (10 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Uçan Balon’da yumurcaklar içlerinden geldiği gibi konuşurlar.
  • 21:55
    Arka Bahçede Bilim
    Arka Bahçede Bilim
    Saat: 21:55 - 22:35 (40 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Çocukların gelişimi ve öğrenimi bakımından oldukça yararlı bir program...
  • 22:35
    Janggeum'in Rüyası
    Janggeum'in Rüyası
    Saat: 22:35 - 23:25 (50 dakika)
    Tür: (Çizgi Film)
    Özet: Janggeum'in Rüyası, heyecanlı bir iyilik serüveni...
  • 23:25
    Tele Alışveriş
    Tele Alışveriş
    Saat: 23:25 - 23:55 (30 dakika)
    Tür: (Alışveriş)
    Özet: İzleyicilere, evlerinde ve gündelik hayatlarında işlerine yarayabilecek yeni ürünlerin tanıtımları yapılıyor.
  • 23:55
    Kaleydescop
    Kaleydescop
    Saat: 23:55 - 00:00 (5 dakika)
    Tür: (Çocuk Programı)
    Özet: Çocuklarız huzur verici melodiler eşliğinde uyusun.