YAYIN AKIŞI
  • 00:50
    UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri
    UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri
    Saat: 00:50 - 01:10 (20 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Şampiyonlar Ligi (Futbol))
    Özet: UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynanan karşılaşmaların geniş özetleri ekrana geliyor.
  • 01:10
    Futbol Arenası
    Futbol Arenası
    Saat: 01:10 - 03:25 (135 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Haftanın maçları yorumlanıyor ve stüdyo konuklarıyla tartışılıyor.
  • 03:25
    UEFA Avrupa Ligi Maç Özetleri
    UEFA Avrupa Ligi Maç Özetleri
    Saat: 03:25 - 03:45 (20 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Ligi (Futbol))
    Özet: UEFA Avrupa Ligi maçlarından özet görüntüler ekrana geliyor.
  • 03:45
    Bir Efsane 10 Gol
    Bir Efsane 10 Gol
    Saat: 03:45 - 03:55 (10 dakika)
    Tür: (Futbol)
    Özet: Türk futbolundaki efsane isimlerin hafızalara kazınan golleri...
  • 03:55
    AOR Doğu-Batı Rallisi
    AOR Doğu-Batı Rallisi
    Saat: 03:55 - 04:20 (25 dakika)
    Tür: (Motor Sporları)
    Özet: AOR Doğu Batı ralli yarışları ekrana geliyor.
  • 04:20
    PSG - Bordeaux
    PSG - Bordeaux
    Saat: 04:20 - 05:59 (99 dakika)
    Tür: (Futbol, Fransa Ligue 1 (Futbol))
    Özet: Fransa 1. Ligi'nde 11. hafta karşılaşması ekrana geliyor.
  • 05:59
    TRT-GAP'a Geçiş
    TRT-GAP'a Geçiş
    Saat: 05:59 - 06:00 (1 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 06:00
    TRT-GAP Programı
    TRT-GAP Programı
    Saat: 06:00 - 06:58 (58 dakika)
    Tür:
    Özet: TRT-GAP programları ekrana geliyor.
  • 06:58
    TRT-3 Açılış
    TRT-3 Açılış
    Saat: 06:58 - 07:00 (2 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 07:00
    Spor Takvimi
    Spor Takvimi
    Saat: 07:00 - 07:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spor takvimi ekrana geliyor.
  • 07:05
    AOR Doğu-Batı Rallisi
    AOR Doğu-Batı Rallisi
    Saat: 07:05 - 07:35 (30 dakika)
    Tür: (Motor Sporları)
    Özet: AOR Doğu Batı ralli yarışları ekrana geliyor.
  • 07:35
    Zirve Günlüğü
    Zirve Günlüğü
    Saat: 07:35 - 08:10 (35 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet:
  • 08:10
    Semboller ve Renkler
    Semboller ve Renkler
    Saat: 08:10 - 08:15 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Takımların sembolleri ve renkleri tanıtılıyor.
  • 08:15
    Engelsiz Spor
    Engelsiz Spor
    Saat: 08:15 - 09:00 (45 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Ampute futboldan atletizme, tekerlekli sandalye basketbolundan paralimpik oyunlara... Özel sporcular ve onların hayat hikayeleri ekrana geliyor.
  • 09:00
    Spor Takvimi
    Spor Takvimi
    Saat: 09:00 - 09:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spor takvimi ekrana geliyor.
  • 09:05
    Nedir, Nasıl Oynanır?
    Nedir, Nasıl Oynanır?
    Saat: 09:05 - 09:10 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Badmintondan golfe, tenisten okçuluğa farklı sporlar tanıtılıyor ve nasıl oynandığı hakkında bilgiler veriliyor.
  • 09:10
    Künde
    Künde
    Saat: 09:10 - 09:55 (45 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Türk ve dünya güreşinin nabzının tutulduğu program...
  • 09:55
    Hava Durumu
    Hava Durumu
    Saat: 09:55 - 10:00 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: En son meteorolojik veriler ışığında hava tahminleri...
  • 10:00
    Spor Keyfi
    Spor Keyfi
    Saat: 10:00 - 11:55 (115 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spor dünyasına dair ne varsa hepsi bu programda
  • 11:55
    Hava Durumu
    Hava Durumu
    Saat: 11:55 - 12:00 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: En son meteorolojik veriler ışığında hava tahminleri...
  • 12:00
    Spor Bülteni
    Spor Bülteni
    Saat: 12:00 - 12:25 (25 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündeminde yaşananlar ekrana taşınıyor.
  • 12:25
    Spor Takvimi
    Spor Takvimi
    Saat: 12:25 - 12:30 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spor takvimi ekrana geliyor.
  • 12:30
    Gündem Spor
    Gündem Spor
    Saat: 12:30 - 13:45 (75 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spora dair tüm gelişmeler Gündem Spor'da...
  • 13:45
    Osmanlıspor - Orduspor
    Osmanlıspor - Orduspor
    Saat: 13:45 - 14:55 (70 dakika)
    Tür: (Futbol, Türkiye 1. Lig (Futbol))
    Özet: PTT 1. Lig'de 7. hafta karşılaşması ekrana geliyor.
  • 14:55
    Semboller ve Renkler
    Semboller ve Renkler
    Saat: 14:55 - 15:00 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Takımların sembolleri ve renkleri tanıtılıyor.
  • 15:00
    Osmanlıspor - Orduspor
    Osmanlıspor - Orduspor
    Saat: 15:00 - 16:00 (60 dakika)
    Tür: (Futbol, Türkiye 1. Lig (Futbol))
    Özet: PTT 1. Lig'de 7. hafta karşılaşması ekrana geliyor.
  • 16:00
    PTT 1. Lig Maç Sonu
    PTT 1. Lig Maç Sonu
    Saat: 16:00 - 16:20 (20 dakika)
    Tür: (Spor Programı, Türkiye 1. Lig (Futbol))
    Özet: Türkiye PTT 1. Lig maçlarından sonra yayınlanan program ekrana geliyor.
  • 16:20
    Wolfsburg - Mainz
    Wolfsburg - Mainz
    Saat: 16:20 - 17:25 (65 dakika)
    Tür: (Futbol, Almanya Bundesliga (Futbol))
    Özet: Almanya 1. Futbol Ligi Bundesliga'da 9. hafta karşılaşması ekrana geliyor.
  • 17:25
    Semboller ve Renkler
    Semboller ve Renkler
    Saat: 17:25 - 17:30 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Takımların sembolleri ve renkleri tanıtılıyor.
  • 17:30
    Wolfsburg - Mainz
    Wolfsburg - Mainz
    Saat: 17:30 - 18:20 (50 dakika)
    Tür: (Futbol, Almanya Bundesliga (Futbol))
    Özet: Almanya 1. Futbol Ligi Bundesliga'da 9. hafta karşılaşması ekrana geliyor.
  • 18:20
    PTT 1. Lig Maça Doğru
    PTT 1. Lig Maça Doğru
    Saat: 18:20 - 18:50 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı, Türkiye 1. Lig (Futbol))
    Özet: Türkiye PTT 1. Lig maçlarından önce yayınlanan özel program ekrana geliyor.
  • 18:50
    Samsunspor- Elazığspor
    Samsunspor- Elazığspor
    Saat: 18:50 - 20:00 (70 dakika)
    Tür: (Futbol, Türkiye 1. Lig (Futbol))
    Özet: PTT 1. Lig'de 7. hafta karşılaşması ekrana geliyor.
  • 20:00
    Spor Takvimi
    Spor Takvimi
    Saat: 20:00 - 20:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spor takvimi ekrana geliyor.
  • 20:05
    Samsunspor- Elazığspor
    Samsunspor- Elazığspor
    Saat: 20:05 - 21:05 (60 dakika)
    Tür: (Futbol, Türkiye 1. Lig (Futbol))
    Özet: PTT 1. Lig'de 7. hafta karşılaşması ekrana geliyor.
  • 21:05
    Süper Lig Özetler
    Süper Lig Özetler
    Saat: 21:05 - 21:25 (20 dakika)
    Tür: (Futbol, Süper Lig (Futbol))
    Özet: Spor Toto Süper Lig maçlarından özetler ekrana geliyor.
  • 21:25
    Futbol Arenası
    Futbol Arenası
    Saat: 21:25 - 23:50 (145 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Haftanın maçları yorumlanıyor ve stüdyo konuklarıyla tartışılıyor.
  • 23:50
    Hedef Süper Lig
    Hedef Süper Lig
    Saat: 23:50 - 01:25 (95 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: PTT 1. Lig'de oynanan maçlar yorumlanıyor.