;
TRT 3 - SPOR YAYIN AKIŞI
  • 00:30
    Medipol Başakşehir - Rijeka
    Medipol Başakşehir - Rijeka
    Saat: 00:30 - 01:55 (85 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Ligi)
    Özet: UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçı...
  • 01:55
    Atletico Nacional - Independiente Del Valle
    Atletico Nacional - Independiente Del Valle
    Saat: 01:55 - 02:10 (15 dakika)
    Tür: (Futbol, Libertadores Kupası)
    Özet: 2016 Libertadores Kupası final maçı ekrana geliyor.
  • 02:10
    Copa Libertadores (G.Amerika Kupası) Final Karşılaşmaları Öz
    Copa Libertadores (G.Amerika Kupası) Final Karşılaşmaları Öz
    Saat: 02:10 - 02:55 (45 dakika)
    Tür: (Futbol, Libertadores Kupası)
    Özet:
  • 02:55
    Olimpiyat Nostalji
    Olimpiyat Nostalji
    Saat: 02:55 - 03:20 (25 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet:
  • 03:20
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Erkekler Voleybol Final Maçı
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Erkekler Voleybol Final Maçı
    Saat: 03:20 - 03:40 (20 dakika)
    Tür: (Olimpiyat Oyunları)
    Özet:
  • 03:40
    Olimpiyat Yolu
    Olimpiyat Yolu
    Saat: 03:40 - 03:50 (10 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Olimpiyat oyunlarından haberler ve ülke sporcularının performansları izleyenlere aktarılıyor.
  • 03:50
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Atletizm
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Atletizm
    Saat: 03:50 - 05:50 (120 dakika)
    Tür: (Olimpiyat Oyunları)
    Özet:
  • 05:50
    Olimpiyat Yolu
    Olimpiyat Yolu
    Saat: 05:50 - 06:00 (10 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Olimpiyat oyunlarından haberler ve ülke sporcularının performansları izleyenlere aktarılıyor.
  • 06:00
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Erkekler Yüzme Finalleri
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Erkekler Yüzme Finalleri
    Saat: 06:00 - 06:20 (20 dakika)
    Tür: (Olimpiyat Oyunları)
    Özet:
  • 06:20
    Olimpiyat Ateşi
    Olimpiyat Ateşi
    Saat: 06:20 - 07:00 (40 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Olimpik barajlar, barajları aşan son isimler, unutulmaz kahramanlar ve olimpiyat öyküleri...
  • 07:00
    Spor Bülteni
    Spor Bülteni
    Saat: 07:00 - 07:25 (25 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündeminde yaşananlar ekrana taşınıyor.
  • 07:25
    Takvim Yaprakları
    Takvim Yaprakları
    Saat: 07:25 - 07:30 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Geçmişte bugün...
  • 07:30
    5 Kıtadan 5 Halkaya
    5 Kıtadan 5 Halkaya
    Saat: 07:30 - 07:45 (15 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Rio 2016'dan tüm haberler ve yaşanan gelişmeler ekrana geliyor.
  • 07:45
    Dünyanın Sporu
    Dünyanın Sporu
    Saat: 07:45 - 07:55 (10 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Dünyanın spor gündeminden önemli gelişmeler izleyicilerle buluşuyor.
  • 07:55
    Hava Durumu
    Hava Durumu
    Saat: 07:55 - 08:00 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: En son meteorolojik veriler ışığında hava tahminleri...
  • 08:00
    İlk Baskı
    İlk Baskı
    Saat: 08:00 - 09:00 (60 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Gündemin nabzı, sosyal medya gelişmeleri ve yabancı basın özetleri...
  • 09:00
    Özel Dosya
    Özel Dosya
    Saat: 09:00 - 09:30 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Farklı spor dallarını tanıtıcı özel dosyalar...
  • 09:30
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Erkekler Tenis (Final)
    2012 Londra Olimpiyat Oyunları Erkekler Tenis (Final)
    Saat: 09:30 - 09:55 (25 dakika)
    Tür: (Olimpiyat Oyunları)
    Özet:
  • 09:55
    Takvim Yaprakları
    Takvim Yaprakları
    Saat: 09:55 - 10:00 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Geçmişte bugün...
  • 10:00
    Spor Bülteni
    Spor Bülteni
    Saat: 10:00 - 10:30 (30 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündeminde yaşananlar ekrana taşınıyor.
  • 10:30
    Spor M-Oto
    Spor M-Oto
    Saat: 10:30 - 10:55 (25 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Türkiye’de yapılan tüm motor sporları ve bu dallarda yapılan çeşitli yarışlar ekrana geliyor.
  • 10:55
    Hava Durumu
    Hava Durumu
    Saat: 10:55 - 11:00 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: En son meteorolojik veriler ışığında hava tahminleri...
  • 11:00
    Spor Manşet
    Spor Manşet
    Saat: 11:00 - 12:15 (75 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Gazete, dergi, internet ve sosyal medyada yer alan günün gelişen spor haberleri yorumlanıyor...
  • 12:15
    Futbol Dışı
    Futbol Dışı
    Saat: 12:15 - 12:55 (40 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Amatör branşların sesini duyan, amatör sporcuların sesini duyuran program...
  • 12:55
    Takvim Yaprakları
    Takvim Yaprakları
    Saat: 12:55 - 13:00 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Geçmişte bugün...
  • 13:00
    Spor Bülteni
    Spor Bülteni
    Saat: 13:00 - 13:15 (15 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündeminde yaşananlar ekrana taşınıyor.
  • 13:15
    Medipol Başakşehir - Rijeka
    Medipol Başakşehir - Rijeka
    Saat: 13:15 - 15:00 (105 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Ligi)
    Özet: UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçı...
  • 15:00
    İşitme Engelliler Spor Bülteni
    İşitme Engelliler Spor Bülteni
    Saat: 15:00 - 15:20 (20 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: İşitme engelliler için hazırlanan spor bülteni ekrana geliyor.
  • 15:20
    Olimpiyat Yolu
    Olimpiyat Yolu
    Saat: 15:20 - 15:30 (10 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Olimpiyat oyunlarından haberler ve ülke sporcularının performansları izleyenlere aktarılıyor.
  • 15:30
    Spor Stüdyosu
    Spor Stüdyosu
    Saat: 15:30 - 16:30 (60 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Canlı yayınlar ve özel röportajlar...
  • 16:30
    Engelsiz Spor (Betimlemeli)
    Engelsiz Spor (Betimlemeli)
    Saat: 16:30 - 17:15 (45 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Ampute futboldan atletizme, tekerlekli sandalye basketbolundan paralimpik oyunlara... Özel sporcular ve onların hayat hikayeleri ekrana geliyor.
  • 17:15
    Medipol Başakşehir - Rijeka
    Medipol Başakşehir - Rijeka
    Saat: 17:15 - 17:30 (15 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Ligi)
    Özet: UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçı...
  • 17:30
    Euro 2016 Maç Özetleri
    Euro 2016 Maç Özetleri
    Saat: 17:30 - 18:00 (30 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası)
    Özet: 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynanan maçların özetleri ekrana geliyor.
  • 18:00
    Spor Akşamı
    Spor Akşamı
    Saat: 18:00 - 18:45 (45 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor dünyasında yaşanan tüm gelişmeler Spor Akşamı'nda ekrana geliyor.
  • 18:45
    Euro 2016 Maç Özetleri
    Euro 2016 Maç Özetleri
    Saat: 18:45 - 20:00 (75 dakika)
    Tür: (Futbol, UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası)
    Özet: 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynanan maçların özetleri ekrana geliyor.
  • 20:00
    Bir Ömür Spor
    Bir Ömür Spor
    Saat: 20:00 - 20:30 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spor dünyasına damga vurmuş efsane isimlerin hayatlarından kesitlerin yer aldığı program ekrana geliyor.
  • 20:30
    Transfer Analiz
    Transfer Analiz
    Saat: 20:30 - 21:30 (60 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Takımların gündemindeki futbolcular, atılan imzalar ve gerçekleşmesi beklenen transferler...
  • 21:30
    Londra 2012'nin Ardından
    Londra 2012'nin Ardından
    Saat: 21:30 - 21:45 (15 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'ndan sonra yaşananlar...
  • 21:45
    Lig Hatırası
    Lig Hatırası
    Saat: 21:45 - 23:00 (75 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet:
  • 23:00
    Rüzgar Gibi Geçti
    Rüzgar Gibi Geçti
    Saat: 23:00 - 23:30 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Bir dönem Türk futbolunda önemli izler bırakan Balkan kökenli futbolcuların belgesel tadındaki hayat öyküleri...
  • 23:30
    Spor Artı
    Spor Artı
    Saat: 23:30 - 00:30 (60 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Sporda günün tüm gelişmeleri izleyenlere aktarılıyor.
;