YAYIN AKIŞI
  • 00:50
    Trendeki Adam
    Trendeki Adam
    Saat: 00:50 - 02:30 (100 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Bir hırsızla emekli bir öğretmen arasında yaşananlar...
  • 02:30
    Avrupa Avrupa
    Avrupa Avrupa
    Saat: 02:30 - 04:00 (90 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Avrupa Apartmanı sakinlerinin AB'ye uyum yolunda yaşadığı komik olaylar...
  • 04:00
    İyi Fikir
    İyi Fikir
    Saat: 04:00 - 05:50 (110 dakika)
    Tür: (Kadın Programı)
    Özet: Yaratıcı fikirler, hayatımızı kolaylaştıracak küçük bilgiler ekrana geliyor.
  • 05:50
    Mazi Kalbimde Yaradır
    Mazi Kalbimde Yaradır
    Saat: 05:50 - 07:15 (85 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: 1970'li yıllarda İstanbul'da yolları kesişen dört gencin hüzünlü öyküsü...
  • 07:15
    Osmanlı Tokadı
    Osmanlı Tokadı
    Saat: 07:15 - 09:00 (105 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: İki yeniçeri, Akşemsettin Hazretleri tarafından asırlar sonrasının bugünkü İstanbuluna gönderilirler.
  • 09:00
    Rüzgar Gülü
    Rüzgar Gülü
    Saat: 09:00 - 09:55 (55 dakika)
    Tür: (Yarışma)
    Özet: İçindeki heyecanı bastırma... Onu serbest bırak ve yarışmaya başla!
  • 09:55
    Pıtırcık
    Pıtırcık
    Saat: 09:55 - 11:30 (95 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Bir kardeşi olacağını zanneden Pıtırcık, bu davetsiz misafirden kurtulmanın yollarını arar.
  • 11:30
    6 Mantı
    6 Mantı
    Saat: 11:30 - 13:00 (90 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: İki genç insanın yeğenlerine yaptıkları bir “yedek” anne ve babalık macarası...
  • 13:00
    Yoldaki Haber
    Yoldaki Haber
    Saat: 13:00 - 13:25 (25 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Türkiye'yi bir uçtan diğer uca gezmeye var mısınız?
  • 13:25
    Savaşta Barışta Türk Ordusu
    Savaşta Barışta Türk Ordusu
    Saat: 13:25 - 13:45 (20 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Türk ordusunun tarihsel gelişimi, belgelerle desteklenerek anlatılıyor.
  • 13:45
    Şanlıurfaspor - Giresunspor
    Şanlıurfaspor - Giresunspor
    Saat: 13:45 - 15:55 (130 dakika)
    Tür: (Futbol, Türkiye 1. Lig (Futbol))
    Özet: Şanlıurfaspor - Giresunspor PTT 1. Lig futbol karşılaşması ekrana geliyor.
  • 15:55
    Gezelim Görelim
    Gezelim Görelim
    Saat: 15:55 - 16:35 (40 dakika)
    Tür: (Gezi)
    Özet: Kentler, gelenekleri, günlük yaşamı ve insan portreleriyle ekrana taşınıyor.
  • 16:35
    1'de Bugün
    1'de Bugün
    Saat: 16:35 - 16:50 (15 dakika)
    Tür: (Magazin)
    Özet: Dizi setlerinden görüntüler, oyuncularla röportajlar...
  • 16:50
    Şimdi Onlar Düşünsün
    Şimdi Onlar Düşünsün
    Saat: 16:50 - 19:00 (130 dakika)
    Tür: (Komedi)
    Özet: Malatya'da çiğköftecilik yapan Aziz Keklik'e İstanbul'da amcasından kalan miras üzerine gelişen olaylar...
  • 19:00
    Ana Haber Bülteni
    Ana Haber Bülteni
    Saat: 19:00 - 19:45 (45 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Türkiye ve dünyanın politika, ekonomi, kültür sanat gündeminden sıcak gelişmelere yer veriliyor.
  • 19:45
    Spor
    Spor
    Saat: 19:45 - 19:50 (5 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Türkiye ve dünyanın spor gündeminden önemli gelişmeler izleyicilerle buluşuyor.
  • 19:50
    Hava Durumu
    Hava Durumu
    Saat: 19:50 - 19:55 (5 dakika)
    Tür: (Hava Durumu)
    Özet: Yurtta tüm illerin, dünyada ise bazı merkezlerin hava durumu veriliyor.
  • 19:55
    Beni Böyle Sev
    Beni Böyle Sev
    Saat: 19:55 - 23:00 (185 dakika)
    Tür: (Dram, Romantik)
    Özet: Yolları İstanbul'da kesişen Ömer'le Ayşem'in aşk öyküsü...
  • 23:00
    Stadyum
    Stadyum
    Saat: 23:00 - 00:45 (105 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Türkiye ligleriyle ilgili son gelişmeler ve haftanın maç özetleri ekrana geliyor.