YAYIN AKIŞI
  • 01:30
    Film Koptu
    Film Koptu
    Saat: 01:30 - 02:00 (30 dakika)
    Tür: (Kültür & Sanat)
    Özet: Sinemayla ilgili merak ettiğiniz her şey...
  • 02:00
    Farklı ve Heyecanlı
    Farklı ve Heyecanlı
    Saat: 02:00 - 02:40 (40 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Seyahatten spora, kültürden maceraya, dünyanın dört bir yanından başarı hikayeleri...
  • 02:40
    Zırhlı Eller
    Zırhlı Eller
    Saat: 02:40 - 04:10 (90 dakika)
    Tür: (Gerilim, Dram,Suç)
    Özet: Silah kaçakçılarının peşinde olan Lucas, yıllardır konuşmadığı kızıyla Paris'te karşılaşır...
  • 04:10
    Farklı ve Heyecanlı
    Farklı ve Heyecanlı
    Saat: 04:10 - 04:50 (40 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Seyahatten spora, kültürden maceraya, dünyanın dört bir yanından başarı hikayeleri...
  • 04:50
    Film Koptu
    Film Koptu
    Saat: 04:50 - 05:20 (30 dakika)
    Tür: (Kültür & Sanat)
    Özet: Sinemayla ilgili merak ettiğiniz her şey...
  • 05:20
    Mutfağım
    Mutfağım
    Saat: 05:20 - 06:00 (40 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Her bölüm başka bir şehirde, farklı yemek çeşitleri evin sahibiyle birlikte yapılıyor.
  • 06:00
    Ejder Avcıları
    Ejder Avcıları
    Saat: 06:00 - 07:00 (60 dakika)
    Tür: (Animasyon, Macera)
    Özet: Derin uykusundan uyandırılmak üzere olan korkunç ejdere doğru tehlikeli yolculuk...
  • 07:00
    Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik
    Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik
    Saat: 07:00 - 07:30 (30 dakika)
    Tür: (Animasyon, Komedi)
    Özet: Ratso adlı farenin, yumurtadan çıkan çirkin ördek yavrusuna babalık ve annelik yapışının hikayesi...
  • 07:30
    Trolls of Troy
    Trolls of Troy
    Saat: 07:30 - 08:00 (30 dakika)
    Tür: (Çizgi Film, Animasyon)
    Özet: Büyük bir trol olmak isteyen küçük kızın maceraları...
  • 08:00
    Brinco Kulübü
    Brinco Kulübü
    Saat: 08:00 - 08:30 (30 dakika)
    Tür: (Çocuk)
    Özet:
  • 08:30
    Farklı ve Heyecanlı
    Farklı ve Heyecanlı
    Saat: 08:30 - 09:15 (45 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Seyahatten spora, kültürden maceraya, dünyanın dört bir yanından başarı hikayeleri...
  • 09:15
    Gümüş
    Gümüş
    Saat: 09:15 - 10:45 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yoksul bir genç kız olan Gümüş ile zengin Mehmet'in aşk hikâyesi...
  • 10:45
    Yalan Dünya
    Yalan Dünya
    Saat: 10:45 - 13:00 (135 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu yan yana yaşamaya mahkum olursa...
  • 13:00
    Umutsuz Ev Kadınları
    Umutsuz Ev Kadınları
    Saat: 13:00 - 15:30 (150 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Basit ve durağan sanılan hayatlarının aksine sırlarla ve mücadelelerle dolu yaşantıları olan beş kadının hikayesi...
  • 15:30
    Yaprak Dökümü
    Yaprak Dökümü
    Saat: 15:30 - 18:00 (150 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Orta sınıf bir memur ailesinin hüzünlü öyküsü.
  • 18:00
    Mutfağım
    Mutfağım
    Saat: 18:00 - 18:45 (45 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Her bölüm başka bir şehirde, farklı yemek çeşitleri evin sahibiyle birlikte yapılıyor.
  • 18:45
    İntikam
    İntikam
    Saat: 18:45 - 21:20 (155 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Babası bir komploya kurban giden genç bir kız, bunun sorumlularıyla tek tek hesaplaşır...
  • 21:20
    Takiyüddin’in Gözlemevi
    Takiyüddin’in Gözlemevi
    Saat: 21:20 - 21:30 (10 dakika)
    Tür: (Animasyon)
    Özet: Takiyüddin bize bilmediğimiz tarihi anlatıyor!
  • 21:30
    Koro
    Koro
    Saat: 21:30 - 23:15 (105 dakika)
    Tür: (Dram, Müzikal)
    Özet: Öğrencilerinin hayatını sonsuza dek değiştirecek olan bir müzik öğretmeninin dokunaklı serüveni...
  • 23:15
    The Killing
    The Killing
    Saat: 23:15 - 00:15 (60 dakika)
    Tür: (Dram, Diğer)
    Özet: Cinayete kurban giden bir genç kızın soruşturma sürecinde yaşananlar...