YAYIN AKIŞI
  • 01:10
    Farklı ve Heyecanlı
    Farklı ve Heyecanlı
    Saat: 01:10 - 01:50 (40 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Seyahatten spora, kültürden maceraya, dünyanın dört bir yanından başarı hikayeleri...
  • 01:50
    Trend Topic
    Trend Topic
    Saat: 01:50 - 02:50 (60 dakika)
    Tür: (Kültür & Sanat)
    Özet: Kültür sanat, teknoloji, spor dünyasında ve gündemde ne varsa her alandan konular bu programda...
  • 02:50
    Kayıp Yıldız
    Kayıp Yıldız
    Saat: 02:50 - 04:20 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Bir iş için İtalya'dan Çin'e yolculuk eden bir adamın başından geçenler.
  • 04:20
    Ye,İç, Mutlu Ol
    Ye,İç, Mutlu Ol
    Saat: 04:20 - 05:10 (50 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Yemeli, içmeli, hayattan zevk almalı bir program...
  • 05:10
    Büyük Balık Avı
    Büyük Balık Avı
    Saat: 05:10 - 06:00 (50 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Balık avlamak zor iştir, orkinos avlamak ise çok zor.
  • 06:00
    Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik
    Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik
    Saat: 06:00 - 07:00 (60 dakika)
    Tür: (Animasyon, Komedi)
    Özet: Ratso adlı farenin, yumurtadan çıkan çirkin ördek yavrusuna babalık ve annelik yapışının hikayesi...
  • 07:00
    Ejder Avcıları
    Ejder Avcıları
    Saat: 07:00 - 08:00 (60 dakika)
    Tür: (Animasyon, Macera)
    Özet: Derin uykusundan uyandırılmak üzere olan korkunç ejdere doğru tehlikeli yolculuk...
  • 08:00
    Büyük Balık Avı
    Büyük Balık Avı
    Saat: 08:00 - 09:15 (75 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Balık avlamak zor iştir, orkinos avlamak ise çok zor.
  • 09:15
    Gümüş
    Gümüş
    Saat: 09:15 - 10:45 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yoksul bir genç kız olan Gümüş ile zengin Mehmet'in aşk hikâyesi...
  • 10:45
    Merhamet
    Merhamet
    Saat: 10:45 - 13:00 (135 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Küçük bir Ege kasabasında büyüyen Narin’in, hayata, azim ve inatla tutunuş hikayesi...
  • 13:00
    Fatmagül'ün Suçu Ne?
    Fatmagül'ün Suçu Ne?
    Saat: 13:00 - 15:30 (150 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Tecavüz mağduru bir genç kız ve onun etrafında gelişen olaylar...
  • 15:30
    Yaprak Dökümü
    Yaprak Dökümü
    Saat: 15:30 - 18:00 (150 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Orta sınıf bir memur ailesinin hüzünlü öyküsü.
  • 18:00
    Büyük Balık Avı
    Büyük Balık Avı
    Saat: 18:00 - 18:45 (45 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Balık avlamak zor iştir, orkinos avlamak ise çok zor.
  • 18:45
    Poyraz Karayel
    Poyraz Karayel
    Saat: 18:45 - 20:15 (90 dakika)
    Tür: (Macera, Dram)
    Özet: Bu dünyada, bütün aşklar imkansız, bütün dostluklar zorlu, bütün düşmanlıklar acımasız!
  • 20:15
    Yalan Dünya
    Yalan Dünya
    Saat: 20:15 - 21:30 (75 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu yan yana yaşamaya mahkum olursa...
  • 21:30
    İnci Küpeli Kız
    İnci Küpeli Kız
    Saat: 21:30 - 23:30 (120 dakika)
    Tür: (Dram, Biyografi,Romantik)
    Özet: Flaman ressam Jan Vermeer'in İnci Küpeli Kız adlı tablosunun öyküsü...
  • 23:30
    Beyaz Show
    Beyaz Show
    Saat: 23:30 - 01:30 (120 dakika)
    Tür: (Talk Show)
    Özet: Beyaz Show'da eğlence devam ediyor.