YAYIN AKIŞI
  • 00:15
    Kanıt
    Kanıt
    Saat: 00:15 - 01:30 (75 dakika)
    Tür: (Aksiyon)
    Özet: Uzman ekip her hafta suçluların peşinde!
  • 01:30
    The Killing
    The Killing
    Saat: 01:30 - 02:20 (50 dakika)
    Tür: (Dram, Diğer)
    Özet: Cinayete kurban giden bir genç kızın soruşturma sürecinde yaşananlar...
  • 02:20
    Farklı ve Heyecanlı
    Farklı ve Heyecanlı
    Saat: 02:20 - 03:00 (40 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Seyahatten spora, kültürden maceraya, dünyanın dört bir yanından başarı hikayeleri...
  • 03:00
    Ye,İç, Mutlu Ol
    Ye,İç, Mutlu Ol
    Saat: 03:00 - 03:40 (40 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Yemeli, içmeli, hayattan zevk almalı bir program...
  • 03:40
    Kanıt
    Kanıt
    Saat: 03:40 - 04:10 (30 dakika)
    Tür: (Aksiyon)
    Özet: Uzman ekip her hafta suçluların peşinde!
  • 04:10
    Müzik
    Müzik
    Saat: 04:10 - 04:50 (40 dakika)
    Tür: (Müzik Programı)
    Özet: Türk halk, pop, sanat, rock ve rap müziklerinin sevilen eserleri sunuluyor.
  • 04:50
    Kanıt
    Kanıt
    Saat: 04:50 - 05:00 (10 dakika)
    Tür: (Aksiyon)
    Özet: Uzman ekip her hafta suçluların peşinde!
  • 05:00
    Mutfağım
    Mutfağım
    Saat: 05:00 - 06:00 (60 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Her bölüm başka bir şehirde, farklı yemek çeşitleri evin sahibiyle birlikte yapılıyor.
  • 06:00
    Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik
    Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik
    Saat: 06:00 - 07:00 (60 dakika)
    Tür: (Animasyon, Komedi)
    Özet: Ratso adlı farenin, yumurtadan çıkan çirkin ördek yavrusuna babalık ve annelik yapışının hikayesi...
  • 07:00
    Ejder Avcıları
    Ejder Avcıları
    Saat: 07:00 - 08:00 (60 dakika)
    Tür: (Animasyon, Macera)
    Özet: Derin uykusundan uyandırılmak üzere olan korkunç ejdere doğru tehlikeli yolculuk...
  • 08:00
    Farklı ve Heyecanlı
    Farklı ve Heyecanlı
    Saat: 08:00 - 09:15 (75 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Seyahatten spora, kültürden maceraya, dünyanın dört bir yanından başarı hikayeleri...
  • 09:15
    Gümüş
    Gümüş
    Saat: 09:15 - 10:45 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yoksul bir genç kız olan Gümüş ile zengin Mehmet'in aşk hikâyesi...
  • 10:45
    Merhamet
    Merhamet
    Saat: 10:45 - 13:00 (135 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Küçük bir Ege kasabasında büyüyen Narin’in, hayata, azim ve inatla tutunuş hikayesi...
  • 13:00
    Şeref Meselesi
    Şeref Meselesi
    Saat: 13:00 - 15:30 (150 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Babalarını kaybedince büyümek zorunda kalan birbirine zıt iki kardeşin hikayesi...
  • 15:30
    Yaprak Dökümü
    Yaprak Dökümü
    Saat: 15:30 - 18:00 (150 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Orta sınıf bir memur ailesinin hüzünlü öyküsü.
  • 18:00
    Farklı ve Heyecanlı
    Farklı ve Heyecanlı
    Saat: 18:00 - 18:45 (45 dakika)
    Tür: (Yaşam)
    Özet: Seyahatten spora, kültürden maceraya, dünyanın dört bir yanından başarı hikayeleri...
  • 18:45
    Poyraz Karayel
    Poyraz Karayel
    Saat: 18:45 - 20:15 (90 dakika)
    Tür: (Macera, Dram)
    Özet: Bu dünyada, bütün aşklar imkansız, bütün dostluklar zorlu, bütün düşmanlıklar acımasız!
  • 20:15
    Yalan Dünya
    Yalan Dünya
    Saat: 20:15 - 21:30 (75 dakika)
    Tür: (Komedi, Dram)
    Özet: Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu yan yana yaşamaya mahkum olursa...
  • 21:30
    Evden Uzakta
    Evden Uzakta
    Saat: 21:30 - 23:15 (105 dakika)
    Tür: (Dram, Romantik)
    Özet: Güney Fransa'da yaşamaya karar veren yaşlı bir çiftin hayatlarını sorgulama süreci...
  • 23:15
    Kana Susayanlar
    Kana Susayanlar
    Saat: 23:15 - 00:45 (90 dakika)
    Tür: (Dram, Korku,Bilimkurgu)
    Özet: Altı üniversiteli arkadaş hafta sonu tatilinde başlarına geleceklerden habersizlerdi...