YAYIN AKIŞI
  • 00:40
    Canım Komşularım
    Canım Komşularım
    Saat: 00:40 - 02:00 (80 dakika)
    Tür: (Dram, Gerilim)
    Özet: Bu mahallede bir seri katil var ancak, kimse kimi olduğunu bilmiyor...
  • 02:00
    Painkiller Jane
    Painkiller Jane
    Saat: 02:00 - 02:40 (40 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Bilimkurgu)
    Özet: Ajan Jane, insanüstü güçlere sahip Neuroslar'ın peşinde...
  • 02:40
    Dedemin İnsanları
    Dedemin İnsanları
    Saat: 02:40 - 04:40 (120 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Ailesinin yıllar önce göç ettiği Girit'e özlem duyan Egeli Mehmet Bey'in öyküsü...
  • 04:40
    Evde Tek Başına
    Evde Tek Başına
    Saat: 04:40 - 06:00 (80 dakika)
    Tür: (Macera, Komedi)
    Özet: Ailesi tarafından yanlışlıkla evde unutulan küçük Kevin'in hırsızlarla mücadelesi...
  • 06:00
    Shappies
    Shappies
    Saat: 06:00 - 06:30 (30 dakika)
    Tür: (Çocuk)
    Özet:
  • 06:30
    Monster Warriors
    Monster Warriors
    Saat: 06:30 - 07:00 (30 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Animasyon)
    Özet: Çok önemli görevleri olan dört arkadaşın maceraları...
  • 07:00
    Ejder Avcıları
    Ejder Avcıları
    Saat: 07:00 - 07:30 (30 dakika)
    Tür: (Animasyon, Macera)
    Özet: Derin uykusundan uyandırılmak üzere olan korkunç ejdere doğru tehlikeli yolculuk...
  • 07:30
    Can Dostum
    Can Dostum
    Saat: 07:30 - 08:30 (60 dakika)
    Tür: (Hayvanlar)
    Özet: Evcil hayvanları konu alan, onların dünyasını, sorunlarını ekrana getiren bir program...
  • 08:30
    Yeşil Öyküler
    Yeşil Öyküler
    Saat: 08:30 - 09:30 (60 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Çevreci yapılar ve yapılış hikayeleri...
  • 09:30
    Annem
    Annem
    Saat: 09:30 - 11:00 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yıllarca birbirinden habersiz yaşayan Musa ve kızı Gonca garip bir tesadüfle tanışırlar...
  • 11:00
    Kavak Yelleri
    Kavak Yelleri
    Saat: 11:00 - 13:00 (120 dakika)
    Tür: (Dram, Komedi)
    Özet: İçinde kasırgalar kopan, başında kavak yelleri esen dört gencin hikayesi...
  • 13:00
    Merhamet
    Merhamet
    Saat: 13:00 - 15:00 (120 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Küçük bir Ege kasabasında büyüyen Narin’in, hayata, azim ve inatla tutunuş hikayesi...
  • 15:00
    Hanımın Çiftliği
    Hanımın Çiftliği
    Saat: 15:00 - 16:40 (100 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Aile baskısı yüzünden aşklarından feragat etmek zorunda kalan iki genç, para karşılığı satılan gencecik bir kız...
  • 16:40
    Ejder Avcıları
    Ejder Avcıları
    Saat: 16:40 - 17:10 (30 dakika)
    Tür: (Animasyon, Macera)
    Özet: Derin uykusundan uyandırılmak üzere olan korkunç ejdere doğru tehlikeli yolculuk...
  • 17:10
    Yeşil Öyküler
    Yeşil Öyküler
    Saat: 17:10 - 18:10 (60 dakika)
    Tür: (Belgesel)
    Özet: Çevreci yapılar ve yapılış hikayeleri...
  • 18:10
    Painkiller Jane
    Painkiller Jane
    Saat: 18:10 - 20:00 (110 dakika)
    Tür: (Aksiyon, Bilimkurgu)
    Özet: Ajan Jane, insanüstü güçlere sahip Neuroslar'ın peşinde...
  • 20:00
    BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    Saat: 20:00 - 21:30 (90 dakika)
    Tür: (Tiyatro)
    Özet: BKM Mutfak oyuncularından kahkaha dolu skeçler...
  • 21:30
    Paranoid Park
    Paranoid Park
    Saat: 21:30 - 23:20 (110 dakika)
    Tür: (Suç, Dram,Gizem)
    Özet: Kaykaycı Alex, tahlisiz bir kaza sonucu bir güvenlik görevlisinin ölümüne neden olur...
  • 23:20
    Sesli Güldüm
    Sesli Güldüm
    Saat: 23:20 - 00:10 (50 dakika)
    Tür: (Komedi Programı)
    Özet: Sesli Güldüm, sanal dünyanın günlük hayattaki yansımalarını eğlenceli bir şekilde ekrana taşıyor.