YAYIN AKIŞI
  • 00:00
    Spor Gecesi
    Spor Gecesi
    Saat: 00:00 - 01:00 (60 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Günün tüm spor gelişmelerinin aktarıldığı Spor Gecesi'nde günün olayları değerlendiriliyor.
  • 01:00
    Spor Servisi
    Spor Servisi
    Saat: 01:00 - 01:20 (20 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Yazılı basında çıkan spor haberleri ve yorumları uzmanlarla birlikte değerlendiriliyor.
  • 01:20
    Japonya - Türkiye
    Japonya - Türkiye
    Saat: 01:20 - 04:00 (160 dakika)
    Tür: (Voleybol)
    Özet: FIVB Voleybol Kadınlar Dünya Grand Prix maçı ekrana geliyor.
  • 04:00
    Tekrarlar
    Tekrarlar
    Saat: 04:00 - 06:30 (150 dakika)
    Tür:
    Özet: Gün içerisinde yayınlanan programların tekrarları ekrana geliyor.
  • 06:30
    Türkiye - Rusya
    Türkiye - Rusya
    Saat: 06:30 - 08:00 (90 dakika)
    Tür: (Voleybol)
    Özet: FIVB Voleybol Kadınlar Dünya Grand Prix maçı ekrana geliyor.
  • 08:00
    7/10
    7/10
    Saat: 08:00 - 10:00 (120 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Spor gündemine dair ne varsa 7/10'da ekrana geliyor.
  • 10:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 10:00 - 10:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Günün gelişen spor olayları...
  • 10:05
    Almanya Kupası Maç Özetleri
    Almanya Kupası Maç Özetleri
    Saat: 10:05 - 11:00 (55 dakika)
    Tür: (Futbol)
    Özet: Almanya Kupası'nda oynanan maçlardan özet görüntüler ekrana geliyor.
  • 11:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 11:00 - 11:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Günün gelişen spor olayları...
  • 11:05
    Preussen Münster - Bayern Münih
    Preussen Münster - Bayern Münih
    Saat: 11:05 - 12:00 (55 dakika)
    Tür: (Futbol)
    Özet: Almanya Kupası karşılaşması ekrana geliyor.
  • 12:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 12:00 - 12:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Günün gelişen spor olayları...
  • 12:05
    Goodwood Festivali
    Goodwood Festivali
    Saat: 12:05 - 13:00 (55 dakika)
    Tür: (Motor Sporları)
    Özet: İngiltere'nin Goodwood House bölgesinde geleneksek olarak düzenlenen Goodwood Festivali ekrana geliyor.
  • 13:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 13:00 - 13:15 (15 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Günün gelişen spor olayları...
  • 13:15
    Dünya Ralli Şampiyonası Magazin
    Dünya Ralli Şampiyonası Magazin
    Saat: 13:15 - 13:45 (30 dakika)
    Tür: (Motor Sporları)
    Özet: Dünya Ralli Şampiyonası magazin programı ekrana geliyor.
  • 13:45
    Zum
    Zum
    Saat: 13:45 - 14:00 (15 dakika)
    Tür: (Diğer)
    Özet: Çeşitli spor dallarından ve spor programlarından enteresan görüntülerin ekrana geldiği klip programı...
  • 14:00
    14/16
    14/16
    Saat: 14:00 - 16:00 (120 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Türkiye'den ve dünyadan sıcak gelişmeler ekrana yansıyor.
  • 16:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 16:00 - 16:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Günün gelişen spor olayları...
  • 16:05
    Futbol Mundial
    Futbol Mundial
    Saat: 16:05 - 16:35 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Yıldız oyuncularla söyleşiler, özel spor dosyaları ve güncel haberler bu programda izleyicilere sunuluyor.
  • 16:35
    Denemeden Olmaz
    Denemeden Olmaz
    Saat: 16:35 - 17:00 (25 dakika)
    Tür: (Yarışma)
    Özet: Çoğu zaman dışarıdan kolay gözüken bazı spor dallarının aslında hiç de göründüğü gibi olmadığının kanıtlandığı program...
  • 17:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 17:00 - 17:05 (5 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Günün gelişen spor olayları...
  • 17:05
    Dünyanın Sporu
    Dünyanın Sporu
    Saat: 17:05 - 17:30 (25 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Dünyanın spor gündeminden önemli gelişmeler izleyicilerle buluşuyor.
  • 17:30
    La Liga Report
    La Liga Report
    Saat: 17:30 - 18:00 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı, İspanya La Liga (Futbol))
    Özet: İspanya liginden haberler ve futbolcularla ilgili gelişmeler aktarılıyor.
  • 18:00
    Spor Merkezi
    Spor Merkezi
    Saat: 18:00 - 18:30 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Spor Merkezi; spor gündemindeki gelişmeleri ekrana taşıyor.
  • 18:30
    Zafer Kupası Kadınlar Basketbol Turnuvası
    Zafer Kupası Kadınlar Basketbol Turnuvası
    Saat: 18:30 - 20:15 (105 dakika)
    Tür: (Basketbol)
    Özet: Zafer Kupası Kadınlar Basketbol Turnuvası ekrana geliyor.
  • 20:15
    Oyunda Kal
    Oyunda Kal
    Saat: 20:15 - 21:00 (45 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Basketbola yeni başlayan çocuklara basketbolun temel hareket ve prensipleri öğretiliyor.
  • 21:00
    Türkiye - Yunanistan
    Türkiye - Yunanistan
    Saat: 21:00 - 22:45 (105 dakika)
    Tür: (Basketbol)
    Özet: A Milli Basketbol Takımımız hazırlık maçında Yunanistan ile karşılaşıyor.
  • 22:45
    Zum
    Zum
    Saat: 22:45 - 23:00 (15 dakika)
    Tür: (Diğer)
    Özet: Çeşitli spor dallarından ve spor programlarından enteresan görüntülerin ekrana geldiği klip programı...
  • 23:00
    Spor Gecesi
    Spor Gecesi
    Saat: 23:00 - 00:00 (60 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Günün tüm spor gelişmelerinin aktarıldığı Spor Gecesi'nde günün olayları değerlendiriliyor.