;
NTV SPOR YAYIN AKIŞI
  • 00:45
    Tekrarlar
    Tekrarlar
    Saat: 00:45 - 09:00 (495 dakika)
    Tür: (Diğer)
    Özet: Gün içerisinde yayınlanan programların tekrarları ekrana geliyor.
  • 09:00
    Yedi Gün Spor Açılış
    Yedi Gün Spor Açılış
    Saat: 09:00 - 09:10 (10 dakika) c
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Gün içerisinde gerçekleşen tüm haberler, spor müsabakalarının maç önü ve maç sonrası değerlendirmeleri Yedi Gün Spor kuşağında...
  • 09:10
    Yedi Gün Spor
    Yedi Gün Spor
    Saat: 09:10 - 10:15 (65 dakika) c
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Gün içerisinde gerçekleşen tüm haberler, spor müsabakalarının maç önü ve maç sonrası değerlendirmeleri Yedi Gün Spor ve Spor Pazarı kuşağında...
  • 10:15
    Futbol Bir Aşk
    Futbol Bir Aşk
    Saat: 10:15 - 11:00 (45 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Futbol Bir Aşk'ta her hafta ünlü bir konuk ağırlanıyor.
  • 11:00
    3 Bant Bilardo Dünya Kupası
    3 Bant Bilardo Dünya Kupası
    Saat: 11:00 - 12:30 (90 dakika) c
    Tür: (Bilardo)
    Özet: 3 Bant Bilardo Dünya Kupası maçları ekrana geliyor.
  • 12:30
    Fit Stop
    Fit Stop
    Saat: 12:30 - 13:00 (30 dakika)
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Burcu Hakyemez Dal, alanında başarılı sporcuları spor salonunda konuk ediyor.
  • 13:00
    B Planı
    B Planı
    Saat: 13:00 - 14:00 (60 dakika) c
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Manşetlerin gölgesinde kalan haberler konuşuluyor.
  • 14:00
    Galatasaray - Sarıyer Belediyesi
    Galatasaray - Sarıyer Belediyesi
    Saat: 14:00 - 15:30 (90 dakika) c
    Tür: (Voleybol, Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi)
    Özet: Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi maçı ekrana geliyor.
  • 15:30
    Yedi Gün Spor
    Yedi Gün Spor
    Saat: 15:30 - 16:00 (30 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Gün içerisinde gerçekleşen tüm haberler, spor müsabakalarının maç önü ve maç sonrası değerlendirmeleri Yedi Gün Spor ve Spor Pazarı kuşağında...
  • 16:00
    Gol
    Gol
    Saat: 16:00 - 17:00 (60 dakika) c
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Emek Ege ve Güntekin Onay'la Avrupa liglerinde haftanın maçlarına genel bir bakış...
  • 17:00
    Trabzonspor Medical Park - Banvit
    Trabzonspor Medical Park - Banvit
    Saat: 17:00 - 19:00 (120 dakika) c
    Tür: (Basketbol, Türkiye Basketbol Ligi)
    Özet: Spor Toto Basketbol Ligi karşılaşması ekrana geliyor.
  • 19:00
    AIBA Pro Boxing
    AIBA Pro Boxing
    Saat: 19:00 - 20:55 (115 dakika) c
    Tür: (Boks)
    Özet: AIBA profesyonel boks mücadelesi ekrana geliyor.
  • 20:55
    %100 Futbol
    %100 Futbol
    Saat: 20:55 - 22:00 (65 dakika) c
    Tür: (Spor Programı, Süper Lig)
    Özet: Süper Lig maçlarının detaylı analizi yapılıyor.
  • 22:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 22:00 - 22:15 (15 dakika)
    Tür: (Spor Haberi)
    Özet: Günün gelişen tüm spor olayları...
  • 22:15
    90+
    90+
    Saat: 22:15 - 23:15 (60 dakika) c
    Tür: (Spor Programı)
    Özet: Nebil Evren ve stüdyo konukları, hafta sonunda oynanan maçları değerlendiriyor.
  • 23:15
    Garanti Koza Sofya Open
    Garanti Koza Sofya Open
    Saat: 23:15 - 01:00 (105 dakika)
    Tür: (Tenis)
    Özet: Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da düzenlenen tenis turnuvası ekrana geliyor.
;