Menü  

Size özel bir Hurriyet.com.tr deneyimi için giriş yapın.

Tamam
YAYIN AKIŞI
  • 00:00
    Maceracı
    Maceracı
    Saat: 00:00 - 03:30 (210 dakika)
    Tür: (Gezi)
    Özet: Murat Yeni’nin eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen Maceracı, yepyeni maceralar için yine yollarda...
  • 03:30
    TV Filmi
    TV Filmi
    Saat: 03:30 - 05:00 (90 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Samanyolu ekranında daha önce yayınlanmış olan dramalar, yeniden ekrana geliyor.
  • 05:00
    Kırık Testi
    Kırık Testi
    Saat: 05:00 - 05:30 (30 dakika)
    Tür: (Söyleşi)
    Özet: Sohbet programında, çağımıza ve insanımıza dair bütün tartışmalara cevap aranıyor.
  • 05:30
    TV Filmi
    TV Filmi
    Saat: 05:30 - 06:30 (60 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Samanyolu ekranında daha önce yayınlanmış olan dramalar, yeniden ekrana geliyor.
  • 06:30
    Beşinci Boyut
    Beşinci Boyut
    Saat: 06:30 - 08:20 (110 dakika)
    Tür: (Fantastik)
    Özet: Beşinci Boyut, ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan fantastik bir dizi.
  • 08:20
    TV Filmi
    TV Filmi
    Saat: 08:20 - 09:45 (85 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Samanyolu ekranında daha önce yayınlanmış olan dramalar, yeniden ekrana geliyor.
  • 09:45
    İki Dünya Arasında
    İki Dünya Arasında
    Saat: 09:45 - 10:30 (45 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Günümüzün sahte sevgi ve dostluklarına sıcacık ilişkilerle direnen bir mahallenin öyküsü...
  • 10:30
    Beşinci Boyut
    Beşinci Boyut
    Saat: 10:30 - 11:30 (60 dakika)
    Tür: (Fantastik)
    Özet: Beşinci Boyut, ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan fantastik bir dizi.
  • 11:30
    Ritmini Arayan Kalpler
    Ritmini Arayan Kalpler
    Saat: 11:30 - 13:10 (100 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Her bölümde farklı bir olayı ekrana taşıyan dizi, duanın önemine değiniyor.
  • 13:10
    TV Filmi
    TV Filmi
    Saat: 13:10 - 14:20 (70 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Samanyolu ekranında daha önce yayınlanmış olan dramalar, yeniden ekrana geliyor.
  • 14:20
    Yeşil Elma
    Yeşil Elma
    Saat: 14:20 - 15:30 (70 dakika)
    Tür: (Yemek Programı)
    Özet: Farklı yemek tarifleri ve ünlülerle yapılan keyifli sohbetler...
  • 15:30
    TV Filmi
    TV Filmi
    Saat: 15:30 - 16:30 (60 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Samanyolu ekranında daha önce yayınlanmış olan dramalar, yeniden ekrana geliyor.
  • 16:30
    Çınarın Gölgesinde
    Çınarın Gölgesinde
    Saat: 16:30 - 18:10 (100 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yirmi yıllık bir esaretten sonra kaybettiklerini yeniden kazanmaya çalışan bir annenin hikayesi...
  • 18:10
    Ana Haber Bülteni
    Ana Haber Bülteni
    Saat: 18:10 - 19:00 (50 dakika)
    Tür: (Haber)
    Özet: Gündemdeki önemli gelişmeler, uzman konuk yorumları ve telefon bağlantılarıyla ekranlara yansıyor.
  • 19:00
    Çınarın Gölgesinde
    Çınarın Gölgesinde
    Saat: 19:00 - 20:00 (60 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yirmi yıllık bir esaretten sonra kaybettiklerini yeniden kazanmaya çalışan bir annenin hikayesi...
  • 20:00
    Çınarın Gölgesinde
    Çınarın Gölgesinde
    Saat: 20:00 - 21:15 (75 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yirmi yıllık bir esaretten sonra kaybettiklerini yeniden kazanmaya çalışan bir annenin hikayesi...
  • 21:15
    Küçük Gelin
    Küçük Gelin
    Saat: 21:15 - 23:15 (120 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Entrikaların, çatışmaların ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramı...
  • 23:15
    Ayna
    Ayna
    Saat: 23:15 - 23:30 (15 dakika)
    Tür: (Gezi)
    Özet: Değişik geleneklerle beslenen uygarlıklar içinde dolaşan bir gezginin notları...
  • 23:30
    Çınarın Gölgesinde
    Çınarın Gölgesinde
    Saat: 23:30 - 00:00 (30 dakika)
    Tür: (Dram)
    Özet: Yirmi yıllık bir esaretten sonra kaybettiklerini yeniden kazanmaya çalışan bir annenin hikayesi...