00:15
İnci Taneleri
02:30
Siyah Beyaz Aşk
03:15
Siyah Beyaz Aşk
04:30
Bodrum Masalı
04:45
Bodrum Masalı
07:00
Baht Oyunu
07:00
Talihsiz Yavrum
08:30
Konuştukça
09:45
Magazin D Cumartesi
13:00
Arda'nın Mutfağı
14:00
Arka Sokaklar
16:00
Taş Kağıt Makas
19:00
Kanal D Ana Haber
20:00
Üç Kız Kardeş
01:00
Gece Haberleri
02:15
Akıl Çemberi
06:00
Haber
07:00
Güne Merhaba Hafta Sonu
09:00
Haber
10:00
Hafta Sonu
11:00
Haber
11:30
Yeşil Doğa
12:00
Haber
13:00
Haber
14:00
Haber
15:00
Haber
16:00
Haber
17:00
Haber
18:00
Ana Haber
20:45
CNN TÜRK Masası
00:15
Ömer
00:30
Dizi
03:00
Aramızda Kalsın
05:00
Güzel Köylü
07:00
Benim Tatlı Yalanım
08:30
Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi
09:30
Özlem Denizmen ile Para Durumu
10:30
Dizi
10:30
Sakla Beni
10:30
Müge ile TV Dergisi
11:30
Ayrıcalıklı Rotalar
12:50
Dizi
13:00
Dizi
15:30
Ömer
16:00
Dizi
18:15
Star Haber
19:00
Çok Güzel Hareketler 2
20:00
Dizi
20:00
Kolonya Cumhuriyeti
22:30
Kolonya Cumhuriyeti
00:15
Bahar
03:00
Sandık Kokusu
05:30
Aziz
08:00
Acele Koca Aranıyor
10:00
Cumartesi Sürprizi
13:00
Şaşkın Damat
14:30
Sandık Kokusu
18:25
Show Ana Haber
20:00
Güldür Güldür Show
20:00
Güldür Güldür Show
23:45
Rambo 4
00:20
Dizi
00:20
Kuruluş Osman
03:00
Maraşlı
05:20
Safir
05:50
Safir
07:30
atv’de Hafta Sonu
10:00
Dizi
10:00
Kardeşlerim
13:00
Ateş Kuşları
13:00
Dizi
16:00
Dizi
16:00
Aldatmak
19:00
ATV Ana Haber
20:00
Kardeşlerim
20:00
Kardeşlerim
00:15
Mehmed: Fetihler Sultanı
00:50
Dizi
02:50
Gönül Dağı
02:55
Gönül Dağı
05:00
Lingo
05:35
Beni Böyle Sev
05:45
Beni Böyle Sev
06:30
Beni Böyle Sev
07:40
Parmak Damgası
07:50
Parmak Damgası
08:40
Perihan Abla
09:00
Kod Adı Kırlangıç
09:00
Perihan Abla
09:45
Hayallerinin Peşinde
09:45
Hayallerinin Peşinde
10:00
Hayallerinin Peşinde
11:05
Yaşam Başka Yerde
11:25
Yaşam Başka Yerde
11:30
Mehmed: Fetihler Sultanı
11:45
Mehmed: Fetihler Sultanı
12:40
Dizi
15:05
Kara Ağaç Destanı
17:55
Turgay Başyayla ile Lezzetli Tavsiye
19:00
Ana Haber
20:00
Gönül Dağı
20:00
Gönül Dağı
01:30
Senden Daha Güzel
04:00
Kefaret
06:00
Adım Farah
07:30
Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri
08:30
Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu
11:15
Ekonomi Arası
11:20
Memet Özer ile Mutfakta
12:15
Kamera Arkası
13:00
Yabani
15:45
Kızıl Goncalar
19:00
Gülbin Tosun ile NOW Ana Haber Hafta Sonu
20:00
Yabani
01:15
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
01:30
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
02:30
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
03:30
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:00
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
06:00
Dizi
06:30
Tuzak
07:45
Süper 1 Takım
08:00
Türkiye’nin Doktorları
09:00
Bir Yemek Olsan
10:00
Gazete Magazin
13:00
Gazete Magazin
14:15
Cevap Ver Türkiye
16:30
Çarkıfelek
20:00
Survivor All Star 2024
20:00
Survivor All Star 2024