00:15
Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
00:30
Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
01:30
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:30
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:45
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
04:00
Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
04:00
Oynat Bakalım
05:00
Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
06:00
Dizi
06:00
Dizi
06:30
Tuzak
06:30
Tuzak
07:45
Süper 1 Takım
08:00
Türkiye’nin Doktorları
09:00
Bir Yemek Olsan
10:00
Gazete Magazin
13:00
Gazete Magazin
14:15
Cevap Ver Türkiye
16:30
Çarkıfelek
20:00
Survivor All Star 2024
20:00
Survivor All Star 2024
01:00
Ben Bilirim
02:30
Aileler Yarışıyor
04:30
Gelincik
06:00
Gökyüzünden
06:15
Kısmet
08:00
Gelincik
10:00
Bütün Anneler Melektir
12:00
Seksenler
14:00
Gezmek Olsun
15:00
Külkedisi
17:00
Şeflerin Mutfağı
18:00
Bütün Anneler Melektir
19:45
Abuk Subuk Bir Film
21:45
Abuk Subuk Bir Film
23:30
Seksenler
00:05
The David Rubenstein Show
00:30
Aslı Şafak'la İşin Aslı
01:00
Aslı Şafak'la İşin Aslı
01:50
Reklamarkası
02:15
Reklamarkası
02:15
Sürdürülebilir Gelecek
02:40
Sürdürülebilir Gelecek
02:40
Yapay Zeka Merkezi
03:05
İş Dünyası
03:30
Akustikhane
04:20
Reklamarkası
04:25
Boat Show
04:45
Sürdürülebilir Gelecek
04:50
Reklamarkası
05:10
Yapay Zeka Merkezi
05:15
Sürdürülebilir Gelecek
05:35
İş Dünyası
06:05
Aslı Şafak'la İşin Aslı
07:00
Grand Designs House Of The Year
07:50
Great British Railway Journeys
08:20
The David Rubenstein Show
08:25
The David Rubenstein Show
08:50
Tarım Analiz
09:00
Reklamarkası
09:15
Reklamarkası
09:15
Tarım Analiz
09:15
İş Dünyası
09:35
Spor Kulübü
09:40
Reklamarkası
09:45
Spor Kulübü
11:00
Eğitim Merkezi
11:30
Akıllı Tarım
12:00
Sürdürülebilir Gelecek
12:30
E - Rota
13:00
Tarih Keyfi
14:15
Gündem Teknoloji
14:30
Gündem Teknoloji
14:45
İş Dünyası
14:55
İş Dünyası
15:20
Pandoranın Merakı
15:25
Pandoranın Merakı
15:30
Pandoranın Merakı
16:40
Kripto Para
16:50
Kripto Para
16:50
Finansal Teknoloji
17:05
Yapay Zeka Merkezi
17:15
Yapay Zeka Merkezi
17:35
Finansal Teknoloji
17:45
Finansal Teknoloji
18:00
Üst Düzey
18:10
Üst Düzey
18:30
Ali ile Aramızda
18:30
Ali ile Aramızda
18:35
Ali ile Aramızda
20:00
Aslı Şafak'la İşin Aslı
21:00
Ece Saruhan'la Oyuna Devam
22:00
Akustikhane
22:45
Great British Railway Journeys
22:50
Great British Railway Journeys
23:15
The David Rubenstein Show
23:20
The David Rubenstein Show
23:45
Aslı Şafak'la İşin Aslı
00:00
Gece Ajansı
02:00
A Haber Gece
04:15
Sahur Vakti
04:30
Sahur Vakti
05:45
Ajans Hafta Sonu
06:00
Ajans Hafta Sonu
07:00
Ajans Hafta Sonu
08:00
Ajans Hafta Sonu
09:00
Ajans Hafta Sonu
10:00
Ajans Hafta Sonu
11:00
Ajans Hafta Sonu
12:00
Ajans Hafta Sonu
13:00
Ajans Hafta Sonu
14:00
Ajans Hafta Sonu
15:00
Ajans Hafta Sonu
16:00
Ajans Hafta Sonu
17:00
Akşam Ajansı
18:00
Akşam Ajansı
20:00
Akşam Ajansı
20:50
Hava Durumu
21:00
Satır Arası
01:20
Sakarya Fırat
02:45
Mustafa Karataş'la Sahur Vakti
05:45
Mukabele
06:30
Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu
07:45
Elif
09:50
TV Filmi
11:30
Gündüz Gece
13:10
Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık
15:00
Kaçak Gelin
17:00
Dünyanın Tadı
17:50
Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
18:50
Necmettin Nursaçan'la İftar Saati
20:00
Gelin
21:30
Emanet
22:45
Bahar Kapıda
01:00
Günün Manşeti
02:00
Brifing Saati
02:30
Temsil Heyeti
04:00
Esas Mesele
07:00
An ve Zaman
10:00
24 Hafta Sonu
12:00
Haber
12:15
8. Etap
13:00
Hafta Sonu Gün Ortası
14:00
Güzel Oyun
15:00
Haber
16:15
24 Portre
17:15
Kırmızı Halı
18:00
Hafta Sonu Akşam Haberleri
20:00
Bu Ülke
21:15
Doğrusu Ne?
23:15
An ve Zaman
00:15
Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece
01:00
Haber Bülteni
01:15
Seçime Doğru
01:15
Enine Boyuna
05:00
Haber Bülteni
06:00
Haber Bülteni
06:15
Meseleler
06:15
Airport
07:00
Haber Bülteni
08:00
Burası Hafta Sonu
11:15
HT Spor
11:15
HT Spor
12:00
Haber Bülteni
12:15
Adnan Şahin ile Keşfet
12:15
+ Dosya
12:45
Spor Bülteni
13:00
Haber Bülteni
13:15
Nagehan Alçı ile Nasıl Oldu?
13:45
Spor Bülteni
13:45
Spor Bülteni
14:00
Haber Bülteni
14:15
Zaman Çizgisi
14:45
Spor Bülteni
15:00
Haber Bülteni
15:10
Meseleler
15:15
Meseleler
15:45
Spor Bülteni
16:00
Haber Bülteni
16:15
Ne Yapsak?
16:20
Ne Yapsak?
16:45
Spor Bülteni
17:00
Haber Bülteni
17:45
Spor Bülteni
18:00
Ana Haber
20:00
Yerel Seçim 2024
20:30
Gerçek Fikri Ne?
21:00
Gerçek Fikri Ne?
21:00
Gerçek Fikri Ne?
23:00
Haber Bülteni
01:15
Uzaydan Gelen Felaket
01:30
Uzaydan Gelen Felaket
03:00
Ne Var Ne Yok
03:15
Seksenler
04:30
Seksenler
05:30
Belma Belen'le Geziyoruz
06:00
Uzaydan Gelen Felaket
06:15
Tetikçi
08:00
Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem
10:00
Ebru Doğdu ile Eğitim
11:00
Bu Cumartesi
12:00
Büşra Meşe Yıldırım'la İyi ki Varsın
13:00
Söz Sende
14:00
Yemeğin Ordinaryüsü
14:00
Seksenler
14:00
Yaşama Dair
15:00
Ivana Sert'le İş Dünyası
16:00
İz Bırakanlar
16:00
Bir Bilene Sor
16:30
İz Bırakanlar Plus
17:00
Belma Belen'le Geziyoruz
18:30
Beyaz Ana Haber
19:30
Dünyalar Savaşı
19:30
Dünyalar Savaşı
21:45
Kurt Kapanı 2
23:30
Dünyalar Savaşı
23:30
Dünyalar Savaşı