00:15
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
02:30
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
02:30
Aramızda Kalmasın
03:30
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:30
Oynat Bakalım
06:00
Dizi
06:30
Tuzak
07:45
Süper 1 Takım
08:00
Türkiye’nin Doktorları
09:00
Bir Yemek Olsan
10:00
Gazete Magazin
13:00
Gazete Magazin
14:15
Cevap Ver Türkiye
16:30
Çarkıfelek
20:00
Survivor All Star 2024
20:00
Survivor All Star 2024
01:00
Ben Bilirim
02:30
Aileler Yarışıyor
04:30
Akrep Yuvası
06:00
Gökyüzünden
06:15
Tatlı Meleğim
07:00
Ben Bilirim
08:00
Akrep Yuvası
10:00
Vazgeç Gönlüm
12:00
Seksenler
14:00
Gezmek Olsun
14:00
Ataman ile Devr-i Alem
15:00
Huzurum Kalmadı
17:00
Şeflerin Mutfağı
17:00
Gökyüzünden
18:00
Vazgeç Gönlüm
19:45
Davaro
21:45
Davaro
21:45
Seksenler
23:30
Seksenler
00:05
The David Rubenstein Show
00:30
Aslı Şafak'la İşin Aslı
01:20
Great British Railway Journeys
01:50
Reklamarkası
02:15
Sürdürülebilir Gelecek
02:40
Yapay Zeka Merkezi
03:05
İş Dünyası
03:30
Akustikhane
04:20
Reklamarkası
04:45
Sürdürülebilir Gelecek
05:10
Yapay Zeka Merkezi
05:35
İş Dünyası
06:05
Aslı Şafak'la İşin Aslı
07:00
Grand Designs House Of The Year
07:50
Great British Railway Journeys
08:20
The David Rubenstein Show
08:50
Tarım Analiz
09:15
Reklamarkası
09:15
İş Dünyası
09:20
Reklamarkası
09:40
Reklamarkası
09:45
Spor Kulübü
11:00
Eğitim Merkezi
11:30
Akıllı Tarım
12:00
Sürdürülebilir Gelecek
12:30
Güneşin Rotası
12:30
E - Rota
13:00
Tarih Keyfi
14:25
Gündem Teknoloji
14:30
Gündem Teknoloji
14:50
İş Dünyası
14:55
İş Dünyası
15:25
Pandoranın Merakı
16:45
Kripto Para
16:50
Kripto Para
16:50
Finansal Teknoloji
17:10
Yapay Zeka Merkezi
17:15
Yapay Zeka Merkezi
17:40
Finansal Teknoloji
17:45
Finansal Teknoloji
18:05
Üst Düzey
18:10
Üst Düzey
18:30
Ali ile Aramızda
18:30
Ali ile Aramızda
18:35
Ali ile Aramızda
20:00
Aslı Şafak'la İşin Aslı
21:00
Ece Saruhan'la Oyuna Devam
22:00
Akustikhane
22:45
Great British Railway Journeys
23:15
The David Rubenstein Show
23:45
Aslı Şafak'la İşin Aslı
00:00
Gece Ajansı
02:00
A Haber Gece
03:30
Aklın Yolu
05:00
Ajans Yeni Gün
05:15
Ajans Yeni Gün
06:00
Ajans Hafta Sonu
07:00
Ajans Hafta Sonu
08:00
Ajans Hafta Sonu
09:00
Ajans Hafta Sonu
10:00
Ajans Hafta Sonu
11:00
Ajans Hafta Sonu
12:00
Ajans Hafta Sonu
13:00
Ajans Hafta Sonu
14:00
Ajans Hafta Sonu
15:00
Ajans Hafta Sonu
16:00
Ajans Hafta Sonu
17:00
Akşam Ajansı
18:00
Akşam Ajansı
20:00
Akşam Ajansı
20:50
Hava Durumu
21:00
Satır Arası
02:30
Tekrar Programlar
06:30
Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu
08:15
Merhaba Hayat
09:50
Nursaçan'la Sohbetler
11:30
Gündüz Gece
13:10
Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık
15:00
TV Filmi
17:00
Dünyanın Tadı
18:00
Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
19:00
Gelin
21:30
Emanet
22:45
Bahar Kapıda
01:00
Günün Manşeti
02:00
Brifing Saati
02:30
Temsil Heyeti
04:00
Esas Mesele
07:00
An ve Zaman
10:00
24 Hafta Sonu
12:00
Haber
12:15
8. Etap
13:00
Hafta Sonu Gün Ortası
14:00
Haber
14:00
Güzel Oyun
15:00
Haber
16:15
24 Portre
17:15
Kırmızı Halı
18:00
Hafta Sonu Akşam Haberleri
20:00
Bu Ülke
20:15
Bu Ülke
21:15
Doğrusu Ne?
23:15
An ve Zaman
01:00
Haber Bülteni
01:15
Olaylar ve Görüşler
05:00
Haber Bülteni
06:15
Airport
07:00
Haber Bülteni
08:00
Burası Hafta Sonu
11:15
HT Spor
12:00
Haber Bülteni
12:15
Adnan Şahin ile Keşfet
13:00
Haber Bülteni
13:45
Spor Bülteni
14:00
Haber Bülteni
15:00
Haber Bülteni
15:45
Spor Bülteni
16:00
Haber Bülteni
16:15
Ne Yapsak?
17:00
Haber Bülteni
17:15
Bir Dünya Lezzet
18:00
Ana Haber
20:00
Haber Bülteni
20:45
Gerçek Fikri Ne?
01:15
Harry Potter ve Sırlar Odası
03:15
Seksenler
05:30
Söylemezsem Olmaz
06:00
Kaos
06:15
Belma Belen'le Geziyoruz
08:00
Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem
10:00
Ebru Doğdu ile Eğitim
11:00
Bu Cumartesi
12:00
Büşra Meşe Yıldırım'la İyi ki Varsın
12:00
Elif Melek'le Baştan Başa
13:00
Söz Sende
14:00
Yaşama Dair
15:00
Ivana Sert'le İş Dünyası
16:00
Bir Bilene Sor
16:30
İz Bırakanlar Plus
17:00
Belma Belen'le Geziyoruz
18:30
Beyaz Ana Haber
19:30
FİLM
20:00
İyi Olan Kazansın
21:15
Gizli Dünya
23:30
Beyaz Futbol